Блокчейн Новини 11.04.2022 о 10:23

Binance збільшить допомогу Україні до $20 млн та запустить благодійну криптокартку для українських біженців

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Binance вже надала підтримку Україні в розмірі 10 мільйонів доларів та планує збільшити цю суму до 20 мільйонів найближчим часом. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров за підсумками телефонної розмови із засновником та гендиректором найбільшої криптовалютної біржі Чанпен Чжао (також відомий як CZ).

Курс
BLOCKCHAIN DEVELOPER
Опануєте технології роботи перспективного напрямку блокчейну, отримаєте навички розробки на мовах JavaScript і Solidity.
Дізнатись про програму навчання
pic

Наразі команда Binance продовжує співпрацю з Мінцифрою щодо впровадження криптозаконодавства  та інтеграції застосунку «Дія» для ідентифікації українських користувачів криптобіржі.

Нагадаємо, у березні Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про віртуальні активи», який дає «зелене світло» на запуск в Україні легального ринку віртуальних активів та виведення операції з криптовалютами з тіні. Зараз Мінцифра активно працює над внесенням змін до Податкового та Цивільного кодексів України щодо особливостей оподаткування операцій з віртуальними активами — необхідних для повноцінного запуску ринку віртуальних активів.

Також Binance погодилася підтримати освітні проєкти Мінцифри, зокрема криптограмотності, щоб ще більше українців могли отримати необхідні цифрові навички та опанувати нові цифрові професії.

Ще один спільний проєкт — спеціальна благодійна криптокартка для всіх українців, які були вимушені покинути територію Україну та потребують допомоги. Її мають запустити упродовж цього місяця.

CZ підтвердив, що Binance неухильно дотримується вимог санкційної політики щодо російських посадовців та банків із санкційного списку, причетних до військової агресії в Україні, а також в режимі 24/7 реагуватиме на конкретні випадки, коли санкційний режим може бути порушений.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: