Новини

Blizzard: Diablo Immortal – «найбільший запуск в історії франшизи», гру встановили більше 10 млн разів

Blizzard: Diablo Immortal – «найбільший запуск в історії франшизи», гру встановили більше 10 млн разів

Попри те, що багато користувачів дуже негативно відгукуються про нову гру Diablo Immortal і обвалити її рейтинг на Metacritic (0,5 станом на момент підготовки матеріалу), сама Blizzard каже, що проєкт виявився дуже вдалим. Як запевняє компанія, запуск Diablo Immortal став найкращим з усіх ігор серії Diablo.

В офіційному обліковому записі Diablo Immortal у Twitter говориться, що «Всього за один тиждень Diablo Immortal є найбільшим запуском в історії франшизи». Публікацію доповнено зображенням, де йдеться, що з моменту виходу гра була встановлена ​​понад 10 млн разів.

Проте слід зазначити, що Diablo Immortal – це перша безкоштовна гра у серії, а Blizzard порівнює її запуск із виходами повністю платних ігор.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

Що стосується кількості гравців, то грі ще є чого прагнути, щоб обігнати Diablo III. За твердженням Blizzard, до серпня 2015 гра Diablo III розійшлася тиражем в 30 млн копій (хоча неясно, чи враховувалися при цьому продажі доповнень).

Додамо, в той час, як на Metacritic гра Diablo Immortal має дуже низький рейтинг користувачів, в магазинах мобільних додатків вона має істотно вищі оцінки. Так, користувачі iOS оцінили новинку у 4,6 бала з 5, а користувачі Android – у 3,6 з 5.

Джерело: videogameschronicle


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: