Новини Софт 06.06.2022 о 17:19

Рейтинг Diablo Immortal на Metacritic — менше 1 бала від користувачів

Вадим Карпусь

Автор новин

Після тривалої перерви компанія Blizzard нарешті випустила нову гру – умовно-безкоштовну мобільну Diablo Immortal (також доступна версія для ПК). На жаль, далеко не всі користувачі можуть випробувати новий проєкт, оскільки новинку не можна нормально запустити на деяких смартфонах Samsung із процесорами Exynos. Проте ті, хто все ж таки зміг випробувати гру, виявилися розчарованими.

У перші дні після виходу Diablo Immortal користувачі обвалили рейтинг гри на платформі Metacritic. Користувальницький рейтинг за результатами 629 відгуків складає лише 0,8 бала. Найчастіше фанати серії вкрай незадоволені агресивною монетизацією Diablo Immortal. Також зустрічаються скарги на незручне управління у грі та помилки (особливо у версії для ПК).

Рейтинг Diablo Immortal на Metacritic – менее 1 балла от пользователей

Водночас представники спеціалізованої преси оцінили гру більш позитивно. Професійні огляди мають досить хороший середній бал – 81.

Відзначимо, що це не перший провал гри від Blizzard на Metacritic. Раніше користувачі оцінили Warcraft III: Reforged лише в 0,6 бала. Цей проєкт став найгіршою грою на Metacritic за оцінками користувачів.

Злополучная Warcraft III: Reforged стала худшей игрой на Metacritic по оценкам пользователей


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: