Новини Блокчейн 05.05.2022 о 14:24

Франція стала першою європейською країною, яка дала дозвіл на роботу криптобіржі Binance

Максим Григор'єв

Автор новин

Найбільшу у світі біржу по криптовалютах внесли до французького реєстру постачальників послуг з нагляду за фондовими ринками (AMF). Це дозволить Binance офіційно надавати послуги з торгівлі та зберігання Bitcoin, а також інших криптовалют.

Франція – перша велика країна Європи, що схвалила Binance. У Литві за біржею стежать регулятори боротьби з відмиванням грошей, а у Швеції тільки проходить процес реєстрації.

Криптокомпанія не має офіційної штаб-квартири й Binance раніше пишалася цим фактом, але для схвалення з боку регуляторів планується створити європейський офіс у Парижі. Через відсутність штаб-квартири компанія вже отримала відмову в реєстрації від Італії, Великої Британії та Сінгапуру.

Генеральний директор Binance Чангпенг Чжао інвестує €100 млн. у країну та запустить програму акселератора для Web3-стартапів.

За даними CoinGecko, за один день обсяг спотових торгів на Binance становить понад $14 млрд, а обсяг контрактів – майже $50 млрд.

Binance запустила Binance Refugee Card для людей, які виїхали з України. Це дозволить їм здійснювати чи отримувати криптовалютні платежі, купувати товари у роздрібних магазинах у країнах ЄЕЗ


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: