Новини Бізнес 28.03.2023 о 16:16

GitHub звільнила майже всю команду інженерів в Індії – близько 100 спеціалістів

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Популярна платформа для розробників і дочірня компанія Microsoft звільнює працівників через послаблення глобальних ринкових умов.

Курс EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ.
Вивчіть, як ефективно використовувати Excel у вашому бізнесі для збору, аналізу та візуалізації даних.
Дізнатись про курс

GitHub скоротила понад 100 робочих місць на ринку Південної Азії – про це першим повідомив Ґерґелі Орош, колишній інженер-програміст, який керує інформаційним бюлетенем Pragmatic Engineer. 

Представник GitHub у коментарі TechCrunch сказав, що звільнення – це частина планів з оптимізації, про яку було оголошено в лютому. Компанія дійсно повідомляла, що звільнить 10% своєї робочої сили до кінця кварталу, який завершиться в березні. 

«У рамках плану реорганізації, оприлюдненого в лютому, ми скоротили робочу силу в рамках складних, але необхідних рішень і реорганізацій, щоб захистити здоров’я нашого бізнесу в короткостроковій перспективі та надати нам можливість інвестувати в довгострокову стратегію», – сказав речник.

Індія є одним із найбільших у світі ринків розробників і ключовим інженерним центром для багатьох великих компаній.

Раніше GitHub повідомила про оновлення системи автодоповнення коду Copilot, де відтепер з’явиться чатбот, схожий на ChatGPT він аналізуватиме код на наявність вразливостей у системі безпеки, пояснюватиме як працюють блоки коду чи навіть переписуватиме деякі його частини.

Курс Управління командою в бізнесі.
Щоби бути лідером, треба думати, як лідер.
Хочу на курс

GitHub Copilot X — чатбот на базі GPT-4, який відловить помилки у коді та допоможе з документацією

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: