Новини Технології 23.03.2023 о 12:11

GitHub Copilot X — чатбот на базі GPT-4, який відловить помилки у коді та допоможе з документацією

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

GitHub, що належить Microsoft, оновлює систему автодоповнення коду Copilot — там відтепер з’явиться чатбот, схожий на ChatGPT. 

Курс КОМЕРЦІЙНИЙ АУДІОПРОДАКШЕН.
Створюйте вражаючі звукові ефекти та аудіо для своїх проектів!
Ознайомитись з курсом

«Ми надаємо наше майбутнє бачення Copilot, де штучний інтелект присутній на кожному етапі життєвого циклу розробника. Це фундаментально вплине на їх досвід», — пояснює генеральний директор GitHub Томас Домке.

Оновлена система автодоповнення коду подібна до ШІ-помічника, який раніше був запроваджений у програмах Microsoft 365. Чатбот аналізуватиме код на наявність вразливостей у системі безпеки, пояснюватиме як працюють блоки коду чи навіть переписуватиме деякі його частини. 

У GitHub Copilot додають чатбот на базі GPT-4 — він виявить та виправить помилки у коді, а також допоможе з документацією

Чат працюватиме в інтегрованому середовищі розробки, тож знатиме, що ви ввели у редактор і розумітиме, як вам допомогти. Спочатку оновлення буде доступне лише в програмах Microsoft Visual Studio та Visual Studio Code під час технічного перегляду, але в майбутньому GitHub планує розширити її для інших IDE. 

«Ідея подібна до чатбота Bing або бічної панелі Microsoft Edge, але перенесена у робочий процес розробника. Різниця полягає у тому, що Copilot зосереджений на коді. Ви можете попросити його виправити чи пояснити, або написати модульний тест», — каже Домке.

Чатбот також може з’являтися в інтерфейсі командного рядка (CLI). Розробники проводять купу часу в терміналі, і запам’ятати синтаксис безлічі команд не завжди легко. Copilot розроблений, щоб допомогти вам написати команду, а потім виконати її.

У GitHub Copilot додають чатбот на базі GPT-4 — він виявить та виправить помилки у коді, а також допоможе з документацією

У GitHub кажуть, що з Copilot розробникам навіть не знадобиться клавіатура для кодування — ви можете сидіти за ПК і керувати інструментом своїм голосом, відповідаючи на запити або пропонуючи рядки коду.

Курс
PROJECT MANAGER
Управляйте проєктами своєї компанії як майстер!
Більше про курс
working

«Там, де нам потрібна швидкість, ми використовуємо менші моделі, як-от модель Codex, а там, де нам потрібна точність, ми використовуємо більші моделі, як-от GPT-4», — пояснює Домке.

Чат Copilot також може допомогти з документацією коду — поки він доступний для документів React, Azure та MDN. 

GitHub Copilot — це інструмент штучного інтелекту, розроблений GitHub та OpenAI для допомоги користувачам Visual Studio Code шляхом автодоповнення коду. Вперше був анонсований 29 червня 2021 року, а для загалу його випустили минулого року. За даними GitHub, Copilot покращив продуктивність понад мільйона розробників, а швидкість кодування зросла до 55%.  Домке вважає, що завдяки новим ШІ-функціям GPT-4 продуктивність збільшиться ще в рази — і вони будуть фундаментально важливими для навчання програмістів у майбутньому.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: