Новини

Goldman Sachs: падіння криптовалют має дуже незначний вплив на економіку

Goldman Sachs: падіння криптовалют має дуже незначний вплив на економіку

За даними американського інвестиційного банку Goldman Sachs, відтік криптовалюти «дуже незначний» у порівнянні з загальним капіталом домогосподарств США. Bloomberg процитував дослідження, що показує, що домогосподарствам США належить близько однієї третини світового ринку криптовалюти, і після п’яти місяців падіння це дорівнюватиме приблизно $300 млрд.

Goldman Sachs: падіння криптовалют має дуже незначний вплив на економіку

Для порівняння, на кінець 2021 року на акції припадало приблизно 33% добробуту домогосподарств, а недавнє падіння цін на них, ймовірно, зменшило власний капітал домогосподарств приблизно на $8 трлн.

«Ці закономірності мають на увазі, що коливання цін на акції є основним фактором зміни власного капіталу домогосподарств, тоді як криптовалюти роблять лише незначний внесок».

Goldman Sachs

Економісти пояснили, що загальний власний капітал домогосподарств США за даними минулого року становив $150 трлн. З іншого боку, ринок криптовалюту за останній рік втратив $1 трлн. Таким чином, економісти вважають, що це все ще дуже мало в порівнянні з усім власним капіталом домогосподарств США.

Курс
POWER BI
Приборкайте Power BI і прогнозуйте майбутнє своєї компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
powerbi

Аналитик Goldman Sachs: «Стоимость большинства криптовалют упадет до нуля»


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: