Новини Софт 07.04.2022 о 11:48

Google додає до Chrome Посібник з конфіденційності з докладним описом функцій

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Google додає нову «покрокову інструкцію» з налаштувань конфіденційності та безпеки в Chrome, щоб користувачі могли розібратися в багатьох доступних елементах керування.

Курс СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ.
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання

Новий посібник включатиме окремі сторінки про деякі налаштування. При цьому кожна така сторінка отримає докладний опис того, що відбувається, коли функцію активовано. Також планується опублікувати примітки щодо «фактів, які слід враховувати». Йдеться, наприклад, про те, що активація синхронізації історії означає, що URL-адреси, які користувач відвідує, будуть збережені в його обліковому записі Google.

Google додає до Chrome Посібник з конфіденційності з докладним описом функцій

Посібник із конфіденційності «почне поступово розгортатися» для всіх користувачів настільної версії Chrome 100 «найближчими тижнями». Щоб отримати доступ до посібника, потрібно натиснути по піктограмі меню (у вигляді трьох точок) у верхньому правому кутку браузера, вибрати «Налаштування» і перейти на вкладку «Конфіденційність та безпека». Згодом там має з’явитися Посібник із конфіденційності.

До речі, браузер Chrome з’явився у 2008 році й за минулі роки пройшов шлях до 100 версії. Спочатку він позиціювався як швидкий у роботі браузер, а згодом отримував нові функції та можливості.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: