Новини

Google заявив про блокування російською владою банківського рахунку та банкрутство офісу у країні-агресорі

Google заявив про блокування російською владою банківського рахунку та банкрутство офісу у країні-агресорі

Влада росії заарештувала рахунок Google у країні, що практично зупинило роботу офісу, заявив у середу представник компанії. Цей арешт відбувся після заяви російського офісу про подання заяви про банкрутство, повідомляє Reuters.

«Google росія опублікувала повідомлення про свій намір подати заяву про банкрутство», – сказав представник компанії.

«З 22 березня 2022 року компанія оголосила про банкрутство та неможливість виконувати грошові зобов’язання, нездатність виконати зобов’язання щодо виплати вихідної допомоги та (або) оплати праці персоналу, який працює або працював за трудовим договором, та (або) зобов’язання зі сплати обов’язкових платежів у встановлений термін».

Google

У вівторок росія заявила, що не планує блокувати сайти материнської компанії Alphabet, зокрема Google і YouTube, попри неодноразові загрози та штрафи. При цьому російським користувачам порадили уникати їх, оскільки може бути завдано шкоди.

Незрозуміло, чи були причиною подання заяви про банкрутство штрафи у розмірі $113 млн, накладені на Google у грудні минулого року за те, що, за словами Москви, компанія неодноразово не видаляла контент, який росія вважає незаконним.

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

 

Дії адміністрації YouTube роскомнагляд назвав «терористичними» та зажадав від Google негайно припинити «поширення погроз» на адресу росіян і трансляцію «антиросійських роликів»


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: