Новини

Google змусив закрити популярний Android-додаток YouTube Vanced “з юридичних причин”

Google змусив закрити популярний Android-додаток YouTube Vanced “з юридичних причин”

YouTube Vanced більше не підтримується через юридичні погрози з боку Google. Творці популярної програми для Android оголосили 13 березня, що найближчими днями проект буде закрито, а посилання для завантаження видалять.

Програма поки залишиться у тих, у кого вона була раніше встановлена, але більше не буде оновлень. І, швидше за все, найближчим часом, і у них Vanced перестане працювати. Творці додатку зазначили, що їм довелося згорнути проект “з юридичних причин”.

“Робота Vanced припинена. Найближчими днями посилання на завантаження на сайті будуть видалені. Ми знаємо, що це не те, що ви хотіли почути, але це те, що нам потрібно зробити. Дякуємо всім за підтримку протягом багатьох років”, — сказано у твіті.

За даними The Verge, нещодавно Google відправив розробникам Vanced лист, який змусив їх припинити розповсюдження та розробку програми.

“Нас попросили видалити всі посилання на YouTube, змінити логотип та видалити всі посилання, пов’язані з продуктами YouTube”, — заявило керівництво Vanced.

Програма YouTube Vanced дозволяла переглядати відео без реклами. Воно було своєрідною альтернативою платній преміум-підписці YouTube Premium, яка офіційно надає доступ до тих же можливостей (перегляд відео без реклами, робота у фоновому режимі, скачування роликів тощо). Vanced по суті надавав несанкціонований доступ до перегляду YouTube-роликів майже без обмежень.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: