Новини

Концепт смартфона Xiaomi 12S Ultra отримав кріплення для повнорозмірного об’єктива Leica M

Концепт смартфона Xiaomi 12S Ultra отримав кріплення для повнорозмірного об’єктива Leica M

Представлений у липні Xiaomi 12S Ultra вже дивував користувачів своїм 1-дюймовим датчиком камери, розробленим у партнерстві з Leica (німецькою компанією, що спеціалізується на випуску цифрових та аналогових камер для побутового та професійного застосування), але виявилось, що китайський бренд водночас працював над чимось набагато амбітнішим.

Концепт Xiaomi 12S Ultra зовнішнім виглядом майже не відрізняється від однойменного флагманського пристрою, але має й інший 1-дюймовий 50,3-мегапіксельний сенсор, який додатково пристосовано для роботи зі змінними об’єктивами Leica M.

Xiaomi вирішила захистити цей додатковий датчик (також Sony IMX989 із підтримкою 10-бітного RAW) великим круглим шматком міцного сапфірового скла, а не вирізати для нього отвір (як це буває на традиційних фотоапаратах зі змінними об’єктивами). І хоча це дійсно “приховає” датчик від пилу та інших сторонніх матеріалів – цікаво, як додатковий шар скла вплине на загальну оптичну пропускну здатність камери.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

48-мегапіксельна ультраширока камера була зміщена вбік та зайняла простір, де колись розміщувався 48-мегапіксельний перископічний телефотооб’єктив.

Концепт смартфона Xiaomi 12S Ultra отримав кріплення для повнорозмірного об'єктива Leica

Як показано у відео Xiaomi, щоб встановити змінний об’єктив на цей концептуальний телефон 5G, спочатку треба відкрутити захисне кільце, а потім за допомогою адаптера встановити будь-який об’єктив Leica M. 

Повна збірка з об’єктивом Leica Summilux-M 35mm f/1.4 ASPH виглядає досить цікаво зі сторони. Ця комбінація схожа на одну з камер Android, підключених до 4G Yongnuo чи навіть на стару добру Samsung Galaxy NX.

Концепт смартфона Xiaomi 12S Ultra отримав кріплення для повнорозмірного об'єктива Leica

Xiaomi не повідомила, чи буде концепт 12S Ultra коли-небудь масово вироблятися. Відомо, що проєкт розроблявся разом із фактичним 12S Ultra і наразі випущено лише 10 таких одиниць.  Кілька зразків передано щасливим віп-користувачам для короткої практики, але оскільки виготовлення кожної такої одиниці коштує приблизно 41 210 доларів, їм краще залишити смартфони у себе і надалі.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: