Новини Новини 30.05.2022 о 12:04

Лімітовану серію двоклинкових світлових мечів Третьої сестри із серіалу «Обі-Ван Кенобі» продають за $500

Максим Григор'єв

Автор новин

Інквізитор Ріва та її двоклинковий світловий меч вперше дебютували у серіалі «Обі-Ван Кенобі» на Disney+. І офіційна крамниця Hasbro Pulse вирішила зробити точну репліку меча для фанатів.

Шанувальники киновсесвіту Зоряних війн можуть відчути себе інквізитором зі світловим мечем. Краудфандинговий проєкт зі збирання коштів для створення меча запущено до 11 липня. Мета збору – створення лімітованої серії із 5000 мечів вартістю $499,99 кожен. Якщо вдасться зібрати потрібну кількість замовлень, постачання покупцям розпочнеться восени 2023 року.

Ті, хто замовив унікальний меч, отримають деталізовану репліку зі світловими та звуковими ефектами: зарядка червоним світлом при підготовці до бою, імітація відбивання вибухів і режим розрізання стін, коли кінчик світлового меча стає яскраво-білим і видає звук різання металу, що дзижчить.

«Інквізитор Ріва, також відома як Третя сестра, розважлива, амбітна і не зупиниться ні перед чим, щоб повалити джедаїв. Дарт Вейдер доручив інквізиторам знищити всіх дітей Сили, надавши їм доступ до новітніх технологій Імперії, включаючи двоклинковий світловий меч. Він має два режими – з одним і двома лезами – які ідеально підходять для дезорієнтації та виведення з ладу ворогів», – йдеться в описі товару.


Довжина масивного світлового меча з обома прикріпленими лезами становить 2 метри. У комплект, крім самого меча входять підставка та акумулятор, що перезаряджається.

Новий трейлер серіалу Обі-Ван Кенобі показав спроби тренування юного Люка


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: