Новини

Новий трейлер серіалу Обі-Ван Кенобі показав спроби тренування юного Люка

Новий трейлер серіалу Обі-Ван Кенобі показав спроби тренування юного Люка

Disney Plus 4 травня на честь «Дня Зоряних війн» випустив другий трейлер серіалу Обі-Ван Кенобі. У ньому закривається сюжетна діра, яка хвилювала всіх фанатів класичних частин: чому Обі-Ван не розпочав тренування юного Скайвокера, хоч був із ним на одній планеті. Виявилося, що всьому провиною дядько Оуен, який не дозволив зробити це, закидаючи Обі-Вана тренуванням отця Люка – Енакіна.

Прем’єра серіалу із шести серій призначена на 27 травня. Дія відбуватиметься через 10 років після подій «Помсті сітхів», коли Обі-Ван став пустельником на Татуїні та здалеку стежить за юним Люком. У серіалі розкажуть, як Імперія контролює галактику, а інквізитори вистежують джедаїв, що вижили. До речі, інквізитори вперше з’являться в офіційному кіновселенні Зоряних війн, хоча вони з’являлися в різних історіях розширеного всесвіту.

З’явиться в серіалі й Гайден Крістенсен, виконавець ролі Дарта Вейдера, а повернення Дарта Мола чекати не варто. Режисер Дебора Чоу заявила, що цей персонаж до серіалу не потрапить.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

Сериал «Оби-Ван Кеноби» с Юэном Макгрегором в главной роли выйдет на Disney Plus 25 мая (+первый постер)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: