Новини WTF 10.03.2023 о 11:16 comment views icon

Утопія Ілона Маска. Мільярдер будує окреме місто для співробітників — з закритою територією, приватною школою та басейном

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Трохи далі від житлових приміщень працівників розташується й маєток самого Маска. 

Ілон Маск придбав тисячі квадратних метрів землі неподалік Остіна, штат Техас — це території колишніх пасовищ та сільськогосподарських угідь. Майбутнє місто назвуть «Snailbrook» — на честь талісмана тунельної компанії Boring (коли Маск відкрив підприємство, то просив співробітників будувати бурові машини, які рухаються «швидше за равликів»). Повідомляється, що на території вже з’явилися вітальні плакати із написом: «Ласкаво просимо, Снейлбрук, Техас».

Утопія Ілона Маска. Мільярдер будує окреме місто для співробітників — з закритою територією, приватною школою та басейном

Маск із командою описують майбутнє місто як «техаську утопію вздовж річки Колорадо», яке розташується неподалік об’єктів SpaceX та Boring Company. Згідно з документами, які отримав Insider, тут збудують приблизно 110 житлових споруд, а вулиці отримають назви Boring Boulevard, Cutterhead Crossing, Waterjet Way й Porpoise Place.

На території розташуються басейн, відкритий спортивний майданчик, тренажерний зал, приватна школа та особистий маєток Маска. 

Супутникові знімки землі, що належить Ілону Маску, округ Бастроп та округ Тревіс у Техасі, січень/листопад 2022 р. Фото: WSJ
Супутникові знімки землі, що належить Ілону Маску, округ Бастроп та округ Тревіс у Техасі, січень/листопад 2022 р. Фото: WSJ

Снейлбрук — це, ймовірно, частина планів мільярдера з надання доступного житла для співробітників. The Wall Street Journal пише, що оренда тут буде дешевшою — будинок з двома-трьома спальнями коштуватиме від $800 на місяць (середня орендна плата в окрузі Бастроп становить близько $2200 на місяць). Якщо співробітника звільнили — він матиме 30 днів, щоб залишити житло. 

У 2021 Ілон Маск «висловлював стурбованість» відсутністю доступного житла та виступив з терміновим закликом до його будівництва в Остіні, штат Техас, оскільки SpaceX та Tesla прагнули найняти тут сотні працівників. Тоді підприємець сказав, що планує створити місто під назвою Starbase — біля стартового майданчику SpaceX, приблизно за п’ять годин їзди від Остіна.

Онлайн-курс "2D Animation" від Skvot.
Покроково та з фідбеком від лекторки увійдіть у 2D-анімацію через вивчення софтів, інструментів та створення кейсу у портфоліо.
Програма курсу та реєстрація

Президент Boring й старший помічник Маска Стів Девіс під час загальних зборів співробітників у 2022 році казав, що їм доведеться провести вибори мера, згідно з текстовими повідомленнями та людьми, що були на зустрічі.

Кажуть, що участь в обговоренні проєкту міста брали колишня дівчина Маска, співачка Ґраймз, а також Каньє Вест зі своїм архітектурним дизайнером. 
Кажуть, що участь в обговоренні проєкту міста брали колишня дівчина Маска, співачка Ґраймз, а також Каньє Вест зі своїм архітектурним дизайнером.

Відповідно до законодавства Техасу, місто повинне мати не менше 201 мешканця для подання заявки на реєстрацію та подальшого схвалення від окружного судді. Округ Бастроп, як повідомляє пресслужба, жодних заяв від Маска чи його компаній ще не отримував. 

Згідно з документами округу та іншими земельними документами за останні три роки організації, пов’язані з компаніями або керівниками компаній Маска, придбали не менше 3500 акрів землі в районі Остіна —  це в сукупності приблизно в чотири рази перевищує розмір Центрального парку Нью-Йорка. Деякі місцеві чиновники, які займаються нерухомістю та землею, кажуть, що мільярдеру належить ще більше землі в цьому районі — 6000 акрів.

Маск у грі. Мільярдер збирає команду, щоб створити конкурента для ChatGPT

Джерело: The Wall Street Journal


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: