Новини Технології 28.02.2023 о 13:11 comment views icon

Маск у грі. Мільярдер збирає команду, щоб створити конкурента для ChatGPT

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Чатбот OpenAI зі штучним інтелектом ChatGPT продовжує «захоплювати» світ. За два місяці після запуску технологією скористалися понад 100 млн користувачів, з яких 13 млн продовжують працювати з чатботом щоденно. 

Маск, який стояв у джерел створення OpenAI, розробника ChatGPT, схоже серйозно зацікавився технологією. Як повідомляє The Information, мільярдер веде перемовини із дослідниками ШІ, щоб створити центр для розробки альтернатив ChatGPT.

Наразі Ілон придивляється до ексдослідника ШІ-підрозділу Alphabet Ігоря Бабушкіна. Той, в інтерв’ю підтвердив зустріч з мільярдером та обговорення створення команди для вивчення штучного інтелекту. Однак проєкт ще перебуває на стадії ідеї, і стратегії створення якогось конкретного продукту немає, зазначав Бабушкін. 

На сторінці Ігоря Бабушкіна в LinkedIn зазначено, що він близько 4 років працював у британській ШІ-компанії DeepMind, яку згодом викупила Alphabet. Також Бабушкін протягом 1,5 років був залучений у команду OpenAI.

Сам Маск уважно слідкував за розвитком ChatGPT, та у грудні минулого року писав, що чатбот «жахливо хороший».

Бізнес англійська від Englishdom.
Тут навчають за методикою Кембриджу, завдяки якій англійську вивчили понад 1 мільярд людей. Саме вона використовується в найкращих навчальних закладах світу, і саме за нею створені курси.
Інформація про курс

Згодом підприємець, з огляду на масу звітів із дивною поведінкою чатбота, запанікував та написав, що пошуковик Bing, інтегрований з ChatGPT, «небезпечний і його треба закрити». 

У коментарях Ілону нагадали, що він сам був співзасновником OpenAI, але той зауважив, що стартап перетворився на «компанію із закритим вихідним кодом, максимально прибуткову та фактично контрольовану Microsoft» — він натомість створював OpenAI як некомерційну компанію з відкритим кодом. 

Ілон Маск — знову найбагатша людина світу. Акції Tesla зросли на 100%

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: