Новини

Найпопулярніші дописи про криптовалюти в Twitter за останні два роки написав… Ілон Маск

Найпопулярніші дописи про криптовалюти в Twitter за останні два роки написав… Ілон Маск

Нещодавно проведений аналіз показав, що найпопулярніші за останні два роки твіти, в яких згадується криптовалюта, написані Ілоном Маском.

За даними платформи соціальної аналітики крипторинка LunarCrush, повідомлення в Twitter, якими найчастіше ділилися і які мали найбільшу кількість взаємодій за останні два роки, опублікував Ілон Маск. Ці публікації пов’язані з криптовалютами Bitcoin та Dogecoin. У тому числі до переліку найпопулярніших потрапила публікація Ілона Маска про те, що люди зможуть купити електромобіль Tesla за біткойни.

Як наступне вірусне повідомлення Ілона Маска в Twitter платформа назвала твіт про його першу парфумерну пропозицію Burnt Hair, яку можна купити за Dogecoin. Примітно, що парфум вартістю $100 можна придбати за інші криптоактиви, включаючи Bitcoin і Shiba Inu.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

Попередні твіти Маска зі згадкою Dogecoin призводили до різкого зростання ціни токена. Але цього разу публікація про можливість купити парфумерію за Dogecoin не вплинула на ціну криптовалюти. За даними CoinMarketCap, монета торгувалася за ціною $0,06 – на 1,07% менше, ніж днем ​​раніше і на 6,23% менше порівняно з попереднім тижнем.

Джерело: finbold


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: