Новини

Перезапуск Terra з LUNA 2 не вдався – вартість токена впала на 70%, інвестори залишають проєкт

Перезапуск Terra з LUNA 2 не вдався – вартість токена впала на 70%, інвестори залишають проєкт

Блокчейн Terra продовжують переслідувати проблеми. Раніше цього місяця пов’язаний з ним токен LUNA суттєво подешевшав, що призвело до зупинки блокчейну. Після цього засновник Terra До Квон запропонував відмовитися від алгоритмічної стабільної монети TerraUSD та зробити новий блокчейн на основі Terra. Але це не врятувало ситуацію.

Згідно з планом відродження нові токени LUNA, також звані LUNA 2, роздаються інвесторам, які раніше володіли Luna Classic (LUNC), TerraUSD Classic (USTC) і Anchor Protocol UST (aUST). 28 травня відбувся перезапуск екосистеми Terra як Terra 2.0. Однак після цього вартість LUNA впала приблизно на 70% – з $18,87 у суботу (і навіть підйому до $19,53) до $5,71 станом на ранок понеділка. А мінімальні значення становили $4,39 за кілька годин після перезапуску Terra.

Перезапуск Terra с LUNA 2 не удался – стоимость токена рухнула на 70%

На цьому етапі різке падіння, мабуть, свідчить про відносну недовіру до плану оновлення До Квона. Багато інвесторів пишуть у Twitter, що вони просто сподіваються повернути хоча б невелику частину свого раніше втраченого капіталу та мають намір повністю покинути проєкт.

Курс
POWER BI
Приборкайте Power BI і прогнозуйте майбутнє своєї компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
powerbi

Разом з тим, криптобіржа Binance збирається розпочати розповсюдження LUNA серед користувачів, починаючи з 31 травня. Лістинг токена для торгівлі повинен здійснюватись в рамках Innovation Zone. Це спеціальна торгова зона для волатильних та високоризикованих активів.

Аналітики та інвестори скептично відгукуються про подальші перспективи LUNA 2. Багато хто говорить про втрату довіри та відсутність інтересу до покупки. А за можливості продати актив хоч за якісь гроші на Binance, інвестори неодмінно скористаються цим.

Джерело: cointelegraph, cnbc


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: