Новини

Пошук у бічній панелі Google Chrome доступний у 108 версії браузера

Пошук у бічній панелі Google Chrome доступний у 108 версії браузера

Користувачі деяких регіонів вже почали отримувати оновлення Chrome до версії 108. Нова версія браузера містить цікаве нововведення – можливість пошуку у бічній панелі зі швидким переходом до неї. Зручність полягає в тому, щоб спостерігати результати пошуку одночасно з переглядом поданих у ньому сторінок.

Google Chrome поиск в боковой панели

Повідомлення у блозі Google пояснює, як отримати доступ до пошуку на бічній панелі. Потрібно ввести пошуковий запит в адресному рядку та натиснути на результат. Після того, як відкриється вебсторінка, в адресному рядку з’явиться невеликий логотип Google. При натисканні на нього відкривається бічна панель з результатами щойно виконаного пошуку. При переході на посилання з нього результати відкриваються у головному вікні вкладки.

Пошук у бічній панелі Google Chrome доступний у 108 версії браузера

Таке рішення позбавляє численних натискань кнопки «Назад» при роботі у одній вкладці або постійного переміщення між вкладками пошуку та результатів. Подібні невеликі, але часті маніпуляції здатні забрати багато часу, якщо важко одразу визначитися з потрібним результатом пошуку.

Бічна панель Chrome з’явилася ще в березні поточного року. Ця особливість інтерфейсу добре зарекомендувала себе в класичному браузері Opera багато років тому, і в розширеному варіанті представлена ​​в інших браузерах – наприклад Vivaldi або Edge. Бічна панель Chrome поки не може похвалитися просунутими функціями: доступні лише список сторінок для читання та відтворення дерева закладок. У Google обіцяли розширити її можливості – схоже, до цього дійшли руки розробників. В Україні версія 108 у стабільній гілці наразі недоступна.

Google припиняє підтримку браузера Chrome у Windows 7 та Windows 8.1 — у лютому 2023 року вийде остання версія для цих систем

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ
Зберіть свою команду мрії та ведіть її до спільної мети.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Team

Джерело: The Verge

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: