Новини

У браузері Vivaldi з’явився вбудований поштовий клієнт, у який інтегровані календар та стрічки новин

У браузері Vivaldi з’явився вбудований поштовий клієнт, у який інтегровані календар та стрічки новин

Розробники браузера Vivaldi підготували вбудований у браузер поштовий клієнт Mail 1.0. Він позиціюється як універсальне рішення, яке дозволяє об’єднати в одному місці роботу з електронною поштою, календарем і стрічками розсилок новин.

У Mail 1.0 інтегровані Vivaldi Calendar та Feed Reader. При цьому клієнт дозволяє підключати кілька облікових записів електронної пошти, включаючи Google, та наявні сервіси календарів. В результаті користувачі повинні мати можливість впорядковувати свою електронну пошту, а також керувати розкладами, списками справ, стрічками новин без виходу з браузера.

Новий поштовий клієнт Vivaldi схожий на Gmail та Microsoft Outlook. У ньому доступний пошук за повідомленнями, які, своєю чергою, організовані у кілька тек чи виглядів. Водночас Vivaldi також пропонує кілька більш унікальних способів індивідуального налаштування та керування електронною поштою, календарями та стрічками.

Кожне представлення має панель пошуку та кнопки-перемикачі, які можуть показувати списки розсилки, канали, кошик та багато іншого. Вони включені за замовчуванням, але за необхідності користувачі можуть вимкнути їх. Також електронна пошта, календарі, канали та інші елементи доступні як бічна панель, яку можна швидко перевірити під час вебсерфінгу, не залишаючи поточної сторінки. І ще, не залишаючи сторінку, можна швидко додати подію до календаря.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Новий поштовий клієнт Mail 1.0 доступний для платформ Mac, Windows та Linux як частину останньої версії браузера Vivaldi. Завантажити його можна на сайті проєкту.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: