Новини

Пов’язані з Anonymous хакери “впустили” сайт російського інституту космічних досліджень і “злили” файли Роскосмосу (все ще “лежить”)

Пов’язані з Anonymous хакери “впустили” сайт російського інституту космічних досліджень і “злили” файли Роскосмосу (все ще “лежить”)

Група хактивістів, пов’язана з Anonymous, в рамках підтримки України припинила роботу сайту, що належить російському інституту космічних досліджень (ІКД), та злила файли, які, ймовірно, належать російському космічному агентству Роскосмос. Ця організація розробляє та виготовляє наукові прилади для космічних експериментів, пише Vice. Сайт Роскосмосу, до речі, досі “лежать”.
Зламаний піддомен відноситься до Всесвітньої космічної обсерваторії – Ультрафіолет (WSO-UV), проекту, аналогічного космічному телескопу “Хаббл”, запуск якого заплановано на 2025 рік.
Хакери назвали себе v0g3lsec і обіцяли ще більше проблем, якщо Росія не припинить нападати на Україну.

Хактивісти V0g3lsec також опублікував добірку файлів, які, як вони стверджують, були взяті із сайту Роскосмосу, загальноросійського космічного агентства.

Файли є збіркою записок, PDF-файлів та електронних таблиць російською та англійською мовами, в яких йдеться про місячні місії. В одному з документів обговорюється розташування потенційних місць посадки місячних космічних кораблів на Південному полюсі Місяця.

Напередодні група хакерів NB65, пов’язана з Anonymous, втрутилася у систему управління супутниками Роскосмосу. У результаті Роскосмос втратив контроль за своїми супутниками-шпигунами (про це заявили хактивісти).


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: