Новини

Пристрої Apple тепер майже на 20% складаються з перероблених матеріалів, а в упаковці нових iPhone зовсім немає пластику

Пристрої Apple тепер майже на 20% складаються з перероблених матеріалів, а в упаковці нових iPhone зовсім немає пластику

Напередодні Дня Землі (22 квітня) компанія Apple похвалилася своїми екологічними ініціативами та заодно пролила додаткове світло на свої пристрої.

У рамках Звіту про екологічний прогрес за 2022 рік Apple повідомила, що 18% матеріалів у її продуктах, випущених у 2021 фінансовому році, було перероблено або відновлено. Це є «найвищим показником за всю історію» та стрибком на 50% у порівнянні з результатами попереднього року (12%). Компанія представила 8 нових продуктів, що включають щонайменше 20% перероблених матеріалів. У тому числі Apple вперше використала сертифіковане перероблене золото (у материнських платах та масивах камер iPhone 13 та 13 Pro). Водночас повторне використання кобальту, рідкісноземельних елементів та вольфраму за рік «більше ніж подвоїлося».

Компанія також заявила, що майже повністю відмовилася від використання пластику у своєму пакуванні. 2021 фінансового року пластик становив лише 4% матеріалів пакування. При цьому нові моделі iPhone стали першими смартфонами компанії, в пакуванні яких взагалі не використовувався пластик. Apple сподівається повністю відмовитися від використання пластику у своєму пакуванні до 2025 року. У звіті також сказано, що продукцію компанії стало простіше ремонтувати в сервісних центрах, і вона використовує більш міцні конструкції. Також згадувалась програма самостійного ремонту, але конкретні терміни її запуску у 2022 році не називалися.

Apple предоставит потребителям возможность самостоятельно чинить свою технику

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: