Новини

Robinhood під’єднав власний криптогаманець для двох мільйонів користувачів

Robinhood під’єднав власний криптогаманець для двох мільйонів користувачів

Американська компанія з надання фінпослуг для безкомісійної торгівлі акціями та біржовими фондами запустила власний криптовалютний гаманець для користувачів. Першими його відкрили два мільйони людей, які подали заявки. Про це розповіла директор з продуктів Robinhood Апарна Ченнапрагада під час конференції Bitcoin 2022. Тепер користувачі зможуть поповнювати та відправляти криптовалюту з фірмового гаманця.

Послуга доступна для США, але користувачі в штатах Гаваї, Невада та Нью-Йорк не отримають доступу до гаманців через місцеві обмеження. Ченнапрагада також пообіцяла інтеграцію з Bitcoin Lightning Network, хоч і не назвала конкретної дати.

Тестування гаманця розпочалося у третьому кварталі 2021 року, а перші 1000 користувачів під’єднали у січні 2022 року.

Ченнапрагада додала, що компанія «відіграватиме дуже активну роль у криптовалюті та її формуванні». Але ці гаманці не розраховані на покупку криптовалюти за готівку.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

У Robinhood роблять ставку на криптоподарки, коли користувачі зможуть надсилати криптовалюту іншим. Компанія також розпочала співпрацю з Chainalysis, щоб відповідати стандартам блокчейну.

Крипто-ентузіасти позитивно сприйняли запуск такої послуги, хоча раніше виникали побоювання після інциденту з GameStop. Проте падіння цін на акції Robinhood після IPO зберігається, і зараз вони лише трохи перевищують історичний мінімум. Компанія була в центрі уваги через безліч негативних відгуків у пресі, зокрема з безпеки. Але нові гаманці можуть позитивно позначитися на іміджі Robinhood.

Илон Маск тегнул #bitcoin, который возглавил тренды Twitter — курс криптовалюты резко рванул вверх (+ обновление по конфликту между WallStreetBets и Robinhood)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: