Новини

Українські розробники створили сайт, який показує тривалість сирен по областях та іншу сумну аналітику воєнного часу

Українські розробники створили сайт, який показує тривалість сирен по областях та іншу сумну аналітику воєнного часу

Тиждень тому ми розповідали про створені українськими розробниками онлайн-карти для відстежування повітряних тривог одночасно у всіх областях. Проєкт SirensToday слугує чудовим доповненням до цих карт. Це сайт, що показує загальну тривалість сирен по областях та іншу аналітику просто та зручно — на графіках.

SirensToday створили українські розробники — Дмитро Красноухов та Марко Іваник. Сайт націлений на західну аудиторію та доступний лише англійською мовою. Мета проєкту — показати світу масштаби страждань українців від російської війни та зібрати додаткові кошти для ЗСУ (на сайті є посилання на БФ «Повернись живим»‎).

«росія постійно атакує українські міста з повітря. Людям доводиться переховуватися у підвалах, іноді годинами поспіль.

Сирени повітряної тривоги попереджають українців про ймовірний напад противника з повітря та закликають залишатися в укриттях заради їхньої безпеки. Ми збираємо дані в режимі реального часу, щоб наочно показати масштаби страждань»

Зі звернення авторів SirensToday

Окрім точних даних щодо загальної тривалості сирен по окремих областях на сайті SirensToday також зібрана інша сумна аналітика — загальна кількість сирен, що пролунали з початку повномасштабної війни, час, проведений українцями в укриттях за останню добу та загалом від початку війни, а також кількість людей, яким довелося ховатися через ракетні удари, які рф продовжує наносити по українських містах.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: