Новини

В Україні запустили VR-музей пам’яті війни — із 3D-турами по зруйнованих окупантами містах на Київщині

В Україні запустили VR-музей пам’яті війни — із 3D-турами по зруйнованих окупантами містах на Київщині

Для історії в Україні створили віртуальний музей пам’яті війни — спеціальний онлайн-проєкт, щоб засвідчити наслідки російського вторгнення до Київської області. Відповідний розділ став частиною туристичного сайту Київщини (це офіційний веб-сайт Управління туризму Київської обласної державної адміністрації).

Наразі там можна побачити у форматі 3D зруйновані окупантами населені пункти на Київщині — Ірпінь, Бучу, Гостомель, Бородянку, Горенку та Стоянку.

«Міста й села Київщини стали одними з перших, на кого навалилися жахи війни в найстрашніших її проявах. Місяць рашисти тут знищували, грабували, гвалтували, вбивали й бомбили.

Упевнені, що після перемоги ми все відбудуємо, і Київщина знову стане місцем для життя, де кожен хотітиме мати будиночок, займатися активним туризмом, дегустувати смачну їжу від локальних фермерів чи усамітнюватися в етносадибі серед природи.

Але ми ніколи не зможемо забути те, що було. Саме для цього і створено «VR-музей пам’яті війни». За допомогою 3D-турів відвідувачі зможуть потрапити в жахливу реальність, яку принесла із собою війна в Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші містечка й села»,

з опису на сайті проєкта

Музей створило Управління туризму Київської обласної державної адміністрації у співпраці з проєктом “Війна впритул” з метою фіксування численних руйнацій, спричинених злочинними діями російських окупантів — щоб запам’ятати та показати нащадкам, якою ціною Україна виборює свою свободу та незалежність.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: