Новини Технології 08.12.2023 о 12:11 comment views icon

Відео дня: другий тестовий політ SpaceX Starship — ключові моменти в 4K

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

SpaceX, яка раніше за рішенням Ілона Маска відмовилася від трансляцій запусків у YouTube на користь Twitter (нині, прости боже, X), опублікувала у своєму YouTube-каналі відео другого тестового польоту Starship. Це відео з категорії тих, які можна переглядати дуже багато разів.

Відео SpaceX тривалістю трохи менш як 2 хвилини доповнює вже чималу колекцію фото та відео цього, безумовно, важливого запуску. Ролик є компіляцією ключових моментів тестової місії Starship IFT-2 з різних ракурсів; матеріал, отриманий за допомогою камер у повітрі та на землі, доступні у надвисокій роздільній здатності — аж до 4К.  Це додатковий привід ще раз пригадати, як це було, помилуватися неймовірно деталізованими кадрами rocket porn у чистому вигляді, який навіть перевершує CGI-ролики, що виходили раніше, і ще раз порадіти успіхам команди SpaceX, яка активно працює над прокладанням всьому людству шляху на Місяць, Марс та інші планети/супутники. Власне, ось саме відео:

18 листопада Starship здійснив другий орбітальний політ — випробування найбільшої та найпотужнішої в історії ракети-носія сміливо можна визнати частково успішними попри драматичний фінал з двома вибухами (спочатку rapid unscheduled disassembly стався з Super Heavy, а потім така ж участь спіткала Starship). Маск раніше казав, що наступний політ Starship відбудеться вже за місяць-два — і під час цього запуску SpaceX планують випробувати наступну ключову технологію, а саме провести демонстрацію перекачування палива (між малим баком у носовій частині та основним паливним баком). Тож з нетерпінням чекаємо третій тестовий запуск Starship, а детальний розбір другого випробування та статусу програми розробки найпотужнішої в історії системи космічного запуску багаторазового використання — в окремому матеріалі на сайті.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: