Новини Софт 24.04.2023 о 16:30

Витяг про несудимість тепер можна отримати онлайн в застосунку «Дія»

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Як повідомляє Мінцифри, в застосунку “Дія” з’явилися нова послуга. Цього разу мова йде про один з часто запитуваних документів — витяг про несудимість. Він буває потрібен у багатьох життєвих ситуаціях: щоб влаштуватися на роботу, усиновити дитину, взяти участь у тендері чи стати на облік у військкоматі. Щороку цей документ отримує приблизно 1 млн людей, зазначає міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Курс СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання

Віднині отримати витяг про несудимість можна онлайн у “Дії”. Нова послуга доступна в застосунку для всіх користувачів, які досягли 14 років. 

Щоб отримати витяг про несудимість у “Дії”, потрібно:

  1. У застосунку перейти в розділ “Послуги”;
  2. Обрати “Довідки та витяги” — “Витяг про відсутність судимості”;
  3. Далі слід вибрати тип та мету запиту;
  4. Потім треба заповнити дані про себе;
  5. На фінальному етапі необхідно надіслати запит.

Якщо інформація є в центральній базі даних і не потребує додаткової перевірки, то витяг формується автоматично. І користувач одразу отримає його на телефон.

“Через 5 хвилин після отримання витягу вам надійде пуш-сповіщення”, відзначив Михайло Федоров.

Щоб скористатися новою послугою з отримання витягу про несудимість онлайн, необхідно оновити застосунок “Дія” до останньої версії.

Сервіс реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA та ДП «Інфотех».

Джерело: Мінцифри


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: