Новини Новини 10.12.2022 о 10:52 comment views icon

“Залишилось 400-500 сторінок”: Джордж Мартін розповів про прогрес у написанні “Вітрів зими” — шостого роману серії “Пісня льоду й полум’я”

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

У шоу “Toing Out The News” Стівена Колберта “просмажили” Джорджа Мартіна за затримку, назвавши письменника “справді жалюгідним”. Той, лише посміявся у відповідь і сказав, що до завершення книги — “ще 400-500 сторінок”.

Шанувальники “Пісні льоду та полум’я” Джорджа Р. Р. Мартіна — романів, адаптованих для серіалів HBO Max “Гра престолів” та “Дім дракона” — вже звикли до новин про “процес” роботи над “Вітрами зими” (шостою книгою серії), який затягнувся на 11 років. 

Джордж Мартін хотів, щоб «Гра престолів» отримала щонайменше 10 сезонів, а ще краще — 12 чи 13

Але останні обіцянки Мартін звучать досить щиро — в одному з епізодів “Toing Out The News” Стівена Колберта письменник розповів, що написав “1100-1200 сторінок, і ще 400-500 попереду”.

У шоу анімований доктор Айк Блум (озвучений актором Ікечукву Уфомаду з фільму Інспектор Ай /Inspector Ike) називає Джорджа Мартін “письменником, що бореться” і каже, що “у когось проблеми з дотриманням термінів”. Блум дзвонить надзвичайно продуктивному письменнику-криміналісту Джеймсу Паттерсону і просить у нього поради для Мартіна — як прискорити роботу над книгою.

IT Project Management.
Отримайте дієвий набір знань та навичок для роботи на всіх етапах життєвого циклу IT-проекту.
Приєднатися

Паттерсон спочатку запитує, наскільки далеко Мартін відклав свій граничний термін, і, здається, приголомшеним, коли дізнається про велику затримку. Він припускає, що у Мартіна “письменницький запор”, і радить змінити методи письма, зокрема не використовувати комп’ютер DOS і текстовий процесор WordStar:

 “Спробуйте щось інше, тому що це не працює”.

Мартін часто заявляв, що його дратують фанати та інтерв’юери, які постійно обурюються через його повільний прогрес у “Вітрах зими”, бо письменник відкладає книгу на другий план і працює над іншими шоу та проєктами HBO. Але у шоу Джордж, здається, принаймні намагається реагувати на набридливі запитання з гумором. Утім письменник кволо реагує на пропозицію поділити “Вітри зими” на частини (враховуючи, що книгу на 1700 сторінок насправді дуже важко осягнути фізично).

 “Завдання вирішено!” – каже Паттерсон. “Ви розбиваєте 1100 сторінок на три книги… І відправляєте по одній книзі на рік. Всі будуть щасливі, а ви випередите графік!”.

Мартін лише посміхається у відповідь.

Напередодні виходу фінальної серії першого сезону “Дому дракона” (приквела “Гри престолів”) – письменник Джордж Мартін також побував у гостях у Стівена Колберта. Під час 10-хвилинного інтерв’ю співрозмовники, зокрема, обговорили нинішній, далекий від утопічного, стан світу та порушили тему ядерної війни.

“Що ми робитимемо, якщо путін дійсно застосує ядерні бомби? Хотів би я мати дракона, щоб полетіти в кремль!”, сказав тоді Мартін.

  • Джордж Р. Р. Мартін — американський письменник-фантаст, сценарист, продюсер і редактор, лауреат багатьох літературних премій.
  • У 1970 — 1980-ті роки здобув популярність завдяки оповіданням і повістям у жанрі наукової фантастики, літератури жахів і фентезі, проте найбільшу славу йому приніс фентезійний цикл "Пісня льоду й полум'я", що виходить з 1996 року.
  • Книги, пізніше екранізовані HBO, дали підстави літературним критикам називати Мартіна "американським Толкіном".

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: