Новини

ЗМІ: Google Wallet може знову повернутися, але вже у складі Google Pay

ЗМІ: Google Wallet може знову повернутися, але вже у складі Google Pay

Схоже, що Google працює над поверненням цифрового гаманця Wallet у тій чи іншій формі. Хоча раніше компанія зробила цей додаток частиною Google Pay. Згідно з наявною інформацією, Google створює інтерфейс Wallet для Google Play Services, який буде служити способом доступу та управління платіжними та проїзними картами, перепустками, винагородами за членство та ін.

Нині користувачі керують більшістю цих інструментів в Google Pay. Цілком ймовірно, що в подальшому користувачі будуть отримувати доступ до нового інтерфейсу Wallet з тієї ж програми Google Pay, яка буде використовуватися для безконтактних платежів. Передбачається, що картки, додані в Wallet, будуть доступні з інших місць. На це натякає опублікований скріншот, де показано посилання з текстом «дізнайтеся, як операції у вашому Wallet будуть показуватися в Google».

Google Wallet з’явився у 2011 році у вигляді додатку для зберігання інформації про банківські картки та здійснення безконтактних платежів. У міру свого розвитку він трансформувався у цифровий (а іноді й фізичний) платіжний сервіс. Але у 2018 році відбулося об’єднання Android Pay та Google Wallet у єдиний сервіс Google Pay. З того часу додаток був повністю перероблений та отримав ряд додаткових функцій.

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: