Блоги Блоги 07.04.2021 в 13:30 comment

«Брати — легенди». Сильвестр Сталлоне зніме документальний фільм про спортивну кар’єру братів Кличків

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Відомий американський актор та кінорежисер Сильвестр Сталлоне вирішив зняти документальну стрічку «Брати — легенди» про спортивну кар’єру братів Кличків, повідомив сайт nachasi.com.

Знімання почнеться вже восени цього року, а в прокат стрічка має вийти у квітні наступного року. Режисер не тільки поставить картину, а також самотужки напише сценарій. Чи братимуть участь у проєкті самі брати Клички, поки невідомо. Подробиці сюжету поки також не розголошується.

Сталлоне є давнім поціновувачем спортивної кар’єри братів Кличків. У 2009 році його можна було побачити в Лос-Анджелесі на поєдинку Віталія з американцем Крісом Арреолою, а у 2012 році у Гамбурзі він підтримував Володимира Кличка в бою з поляком Маріушем Вахом.

«Брати — легенди». Сильвестр Сталлоне зніме документальний фільм про спортивну кар’єру братів Кличків

У 2012 році брати та актор разом стали продюсерами мюзиклу про боксера «Роккі», а брати неодноразово зазначали, що свого часу цей фільм надихнув їх займатись спортом.

Робота Сталлоне буде далеко не першою стрічкою, присвяченою спортивній кар’єрі братів Кличків. У 2011 році у Німеччині вийшов документальний фільм «Кличко» (Klitschko). А ще раніше, у 2001 році, Володимир Кличко знявся у фільмі Стівена Содерберга «11 друзів Оушена». Він зіграв у фільмі самого себе, де у нього був поєдинок проти Леннокса Льюїса. Також він знімався у фільмі «Кров’ю і потом: анаболіки» (Pain & Gain), де головні ролі зіграли Дуейн Джонсон та Марк Уолберг.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: