Новости

Ajax Systems також подала заявку на вступ до «Дія.City» — загальна кількість зацікавлених компаній збільшилася до 52

Ajax Systems також подала заявку на вступ до «Дія.City» — загальна кількість зацікавлених компаній збільшилася до 52

На початку цього тижня відбувся запуск спеціального правового та податкового режиму для IT-індустрії «Дія.City». Про перші заявки зацікавлених компаній ми вже писали в попередньому матеріалі. Однак представники ІТ-бізнесу продовжують висловлювати інтерес до цього проєкту.

Як повідомляють в Міністерстві цифрової трансформації, за декілька днів після запуску «Дія.City» вже було отримано 52 заявки від українських та міжнародних ІТ-компаній. На додачу до зазначених раніше компаній, заявку на резидентство в «Дія.City» також подала відома компанія Ajax Systems, яка займається розробкою та виробництвом бездротових систем безпеки. Компанія була заснована у 2011 році. З того часу вона залучила інвестиції в розмірі понад $10 млн, відкрила офіси з розробки продуктів у Харкові, Києві, Вінниці, а також два заводи в Києві. Нині пристрої Ajax Systems захищають понад 1 млн користувачів більше ніж в 120 країнах світу.

Усю інформацію про «Дія.City», умови вступу, специфіку оподаткування тощо можна отримати на офіційному сайті. Також на сайті відомство продовжує приймати заявки на вступ до проєкту.

В Мінцифрі очікують, що завдяки «Дія City» темпи росту ІТ-сектора можуть подвоїтися до 40–50% на рік, а доходи IT-галузі в Україні до 2025 року можуть зрости з теперішніх $6 млрд до $16,5-$17 млрд. Водночас кількість робочих місць у галузі може збільшитися до 450 тис., а ІТ-індустрія зможе досягти 10% у ВВП країни (зараз частка становить близько 3,7-4,2%).

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

В Україні запустили «Дія.City» — спеціальний правовий режим з особливими умовами оподаткування для ІТ-індустрії

Джерело: Мінцифри


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: