Новости Новости 10.02.2022 в 14:32

Заявки до «Дія.City» вже подали 44 компанії, включно з Reface та Roosh

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

8 лютого відбувся запуск нашумілого спеціального режиму для IT-індустрії «Дія.City». І ось зараз стало відомо, що за два дні 44 компанії подали заявки, щоб отримати статус резидента «Дія Сity». Про це повідомила пресслужба Мінцифри та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Першими, хто офіційно зареєструвався, стали компанії Reface (розробник однойменного застосунку для заміни обличчя) та Roosh. У Мінцифрі окремо зазначають, що один із ключових інвесторів компаній  — Сергій Токарєв — брав активну участь у роботі над проєктом Дія.City.

Наразі відомство продовжує приймати заявки на офіційному сайті проєкта. На нещодавній презентації Diia Summit 2022 намір стати резидентами «Дія.City» підтвердили Revolut, MacPaw (Setapp, CleanMyMac, Gemini 2) та SoftServe.

В Мінцифрі очікують, що завдяки «Дія City» темпи росту ІТ-сектора можуть подвоїтися до 40–50% на рік, а доходи IT-галузі в Україні до 2025 року можуть зрости з теперішніх $6 млрд до $16,5-$17 млрд. Водночас кількість робочих місць у галузі може збільшитися до 450 тис., а ІТ-індустрія зможе досягти 10% у ВВП країни (зараз частка становить близько 3,7-4,2%).

В Україні запустили «Дія.City» — спеціальний правовий режим з особливими умовами оподаткування для ІТ-індустрії


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: