Новости

Мінцифра запускає у «Дії» сповіщення про нові кредити та перевірку кредитної історії

Мінцифра запускає у «Дії» сповіщення про нові кредити та перевірку кредитної історії

Мінцифра повідомила про запуск у застосунку «Дія» автоматичних сповіщень про зміну та перевірку кредитної історії. Сповіщення допоможуть українцям не постраждати від різних кредитних шахраїв, які незаконно оформлюють кредити на інших.

Випереджаючи запитання, ні, вам не здалося — це вже вдруге Мінцифра запускає цю функцію, яку вперше анонсували у вересні. Наприкінці грудня Мінцифра вже повідомляла про запуск сповіщень про нові кредити, але тоді щось пішло не так — тоді пресслужба невдовзі після анонсу  без зайвого шуму та пояснень причин видалила анонс з офіційного сайту. То це вже друга спроба.

Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно. Вона дозволяє отримувати миттєві сповіщення при кожній перевірці кредитної історії з метою відкриття кредиту та його безпосередньому оформленні.

Як працюють push-сповіщення про нові кредити у «Дії»

Після активації послуги система буде надсилати миттєві сповіщення кожного разу, коли хтось перевірятиме кредитну історію з метою відкриття кредиту. Функція передбачає можливість прямо із застосунку перейти за посиланням до Українського бюро кредитних історій, дізнатися деталі та написати скаргу у випадку незаконного відкриття кредиту без згоди особи.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Нову послугу Мінцифра впроваджує разом з Українським бюро кредитних історій. Це установа, яка займається збором, зберіганням, обробкою і наданням кредитних історій.

Детальніше про послугу — в офіційному відео за участю очільника Мінцифри Михайла Федорова.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: