Крипто Новости 25.11.2021 в 12:38 comment views icon

«Мінфін» та Dragon Capital анонсували Multi Invest — застосунок для простих інвестицій в акції та криптовалюту з порогом входу ₴1000

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Популярний сайт про фінанси та інвестиції «Мінфін» та інвестиційний фонд Dragon Capital анонсували спільний проєкт Multi Invest — це новий мобільний застосунок, у якому хочуть об’єднати різні інвестиційні інструменти: акції, фонди, держоблігації та криптовалюта. Наразі доступний лише сайт-візитівка проєкту, тоді як запуск самого застосунку запланований на перший квартал 2022 року.

Навіщо потрібен Multi Invest

«Мінфін» та Dragon Capital пояснюють, що створюють Multi Invest з однією метою — зробити інвестиції «зрозумілими і доступними для всіх». Інакше кажучи, дати українцям простий інструмент для інвестування в акції улюблених світових брендів (на сайті згадуються Tesla, Netflix та Apple), фонди, держоблігації та криптовалюти («біткоїн, ефіріум та ще 15 найпопулярніших криптовалют»). Судячи з опису та концепції, це буде щось схоже на популярний американський застосунок Robinhood.

«Ідея Multi Invest — зробити інвестиції доступними кожному. Нам вдалося усунути всю офлайн-складову — відвідування офісу брокера, спілкування з менеджерами, паперові договори. Щоб користуватися нашим додатком, не потрібно бути професійним трейдером, розбиратися в торговому терміналі або довго вчитися інвестуванню. Завдяки зрозумілому інтерфейсу і підказкам почати інвестувати з Multi Invest зможе кожен»,

Сергій Віндерських

співзасновник minfin.com.ua та Head of Fintech Product компанії Treeum

Можливості та ключові переваги Multi Invest

Multi Invest дозволить за допомогою смартфона інвестувати в депозити, ОВДП, криптовалюти, фонди та акції компаній, що котируються на фондових біржах США.

«Мінфін» та Dragon Capital анонсували Multi Invest — застосунок для простих інвестицій в акції та криптовалюту з порогом входу ₴1000Серед ключових переваг Multi Invest:

  • зручний інтерфейс;
  • доступний поріг входу — мінімальна сума інвестицій складає 1000 грн;
  • відкрита архітектура — до платформи зможуть підключатися банки та брокери зі своїми інвестиційними продуктами.

На старті в Multi Invest не буде можливості купувати акції українських компаній, проте її можуть додати згодом. Творці пояснюють це низькою ліквідністю українського ринку акцій.

Системний гейм дизайнер.
Це курс, де ти почнеш концептити ігри.
Записатися

«З часом Multi Invest буде здатний надати інвестору ще більшу різноманітність інструментів, але для цього ми маємо пройти чималий шлях. У тому числі й партнерський»,

Костянтин Вайсман, Head of Fintech компанії Treeum, якій належить сайт «Мінфін».

Доступність

Додаток ще у розробці, а його реліз запланований на перший квартал 2022 року. Наразі автори проєкту пропонують підписатись на обновлення в соцмережах, щоб серед перших отримати спеціальні умови, коли відбудеться його запуск. Водночас ніяких подробиць щодо бізнес-моделі Multi Invest наразі немає — невідомо, як саме «Мінфін» та Dragon Capital планують заробляти на власному сервісі.

***

Залишається згадати, що популярний платіжний застосунок monobank, який днями відзначив своє 4-річчя та подолав рубіж 4,5 млн активних користувачів, також має намір додати купівлю акцій та криптовалют — обидві послуги спочатку планувалось запустити у 2021 році, але нещодавно їх запуск відтермінувати на 2022 рік.

Картка в біткоїнах та купівля акцій в monobank затримуються. Співзасновник попросив «трішки почекати»

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: