Новости

В прокат вийшов перший повнометражний український 3D-мультфільм «Микита Кожум’яка»

В прокат вийшов перший повнометражний український 3D-мультфільм «Микита Кожум’яка»

Перший український мультиплікаційний фільм у форматі 3D «Микита Кожум’яка» стартує в прокаті в Україні. Творці стрічки сподіваються, що їхня робота сподобається і світовому глядачеві: «Микиту Кожум’яку» покажуть в кінотеатрах Європи, США, Японії, Китаю та інших країн світу.

На прес-конференції в Києві, присвяченій початку прокату, режисер фільму Манук Депоян розповів, що над створенням стрічки протягом двох років активно працював колектив з декількох сотень осіб. Кістяк аніматорів, за його словами, становили українські художники.

Український спортсмен, володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, голосом якого в мультфільмі говорить батько головного героя Микити Кожум’яки – Кирило, зауважив, що перший показ в столиці вже порадував авторів мультфільму.

«Ми вже побачили реакцію тисячного залу дітей-школярів – вона нас не може не тішити. І це ще раз говорить про те, що у творців фільму все вийшло» – поділився В. Вірастюк.

Голова державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко пояснив, що держава тільки дало старт цього фільму, а в подальшому «основний обсяг фінансування та обсяг зусиль надходили з приватної сторони». Він висловив надію на те, що «Микита Кожум’яка» «зробить серйозний крок в сторону українського глядача і буде цікавий глядачеві в світі».

Співпродюсер стрічки Ірина Манжосова, в свою чергу, повідомила: «Скоро буде прем’єра в Лос-Анджелесі. Фільм побачать також у Великій Британії, Франції, Німеччини, Японії, Туреччині, Китаї, Південній Кореї, Казахстані та Бразилії».

«Для мене ця робота була в кайф, сподіваюся, що для вас перегляд буде в кайф», – додав український актор і шоумен Сергій Сивохо, який озвучив у фільмі злого дракона.

14691375_863265113807882_481867576521887765_o

Президент України Петро Порошенко привітав українців з виходом першого національного повнометражного анімаційного фільму «Микита Кожум’яка». Про це він написав в Facebook.

«Творча група мультфільму довела, що українці здатні створювати власний продукт світового рівня. І те, що права на трансляцію фільму вже придбали 20 країн світу, – гідне тому підтвердження», – зазначив президент.

Він додав, що проекти, які представляють Україну і виховують свідомого і мислячого глядача, почали підтримуватися на державному рівні.

Джерело: Сегодня


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: