Новости Новости 16.06.2021 в 13:53

Тепер не тільки е-паспорт. Нацбанк розширив перелік документів з «‎Дії», за якими можна відкривати рахунки в банках

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Постанова НБУ № 50 від 14 червня 2021 року, яка розширює підтримку мобільного додатку «‎Дія» в фінансово-банківському секторі, набирає чинності з 16 червня 2021 року.

Курс PROJECT MANAGER.
Управляйте проєктами своєї компанії як майстер!
Більше про курс

До сьогодні чинні норми НБУ передбачали можливість відкривати банківський рахунок тільки з цифровим паспортом (як внутрішнім, так і закордонним) у мобільному застосунку «‎Дії». Відтепер, окрім цифрового паспорта, громадяни можуть під час відкриття рахунків пред’являти  працівнику того чи іншого банку електронне свідоцтво про народження та дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з «‎Дії».

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі назвав ці зміни ще одним кроком до запровадження безпаперового режиму (paperless) — коли державні органи не матимуть права вимагати паперові документи, якщо інформація вже є у реєстрах. Спочатку планувалось, що перехід почнеться з 1 вересня 2021 року, але на нещодавній презентації, де Мінфицра запустила 13 нових послуг, оголосили нову дату — 24 серпня.

Мінцифра запустила понад 10 нових послуг у Дії — «найзахищеніший» Дія.Підпис, автоматична реєстрація ФОП, заміна водійського посвідчення, реєстрація місця проживання та ін. [Головні анонси Diia Summit 2.0]


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: