Новости Новости 05.05.2021 в 21:18

У Раді зареєстрували законопроєкт щодо прописки онлайн

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Сьогодні у Верховній Раді був зареєстрований законопроєкт, мета якого — зробити прописку декларативною.

Курс PR-менеджмент для тих, хто вже все вміє.
Директорка з корпоративних комунікацій Kyivstar поділиться досвідом і секретами успіху.
Хочу на курс

«Ми скасуємо довідку про реєстрацію місця проживання — той аркуш паперу, який були змушені носити із собою власники ID-карт. Крім того, ми приберемо штамп у паспорті про реєстрацію місця проживання, а також відв’яжемо прописку від багатьох життєвих ситуацій, де вона справді не є потрібною».

Мінцифра

Як зазначають у Мінцифрі, після ухвалення законопроєкту послуга стане доступною незалежно від типу документу — паспорт-книжечку або ID-картку. Також можна буде подати заяву про призначення пенсії та її отримання — незалежно від місця роботи чи проживання. Крім того, візит до військкомату під час зміни місця реєстрації не буде необхідним.

У межах експериментального проєкту запрацює обіцяна послуга з електронної реєстрації місця проживання в Дії за одну добу. Послуга стане доступною відразу після презентації на Diia Summit, який відбудеться у травні (конкретна дата поки невідома).


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: