Авто Новини 26.04.2023 о 10:13

Volvo інтегрувала навігатор Waze у всі автомобілі із вбудованим Android від Google

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Volvo Cars повідомила про інтеграцію Waze (на сьогодні це чи не найпопулярніший сервіс автомобільної навігації) у всі свої автомобілі із вбудованим Android від Google, що своєю чергою робить його доступним для водіїв у всьому світі.

Курс CINEMA 4D.
Розробляйте стильні та граматично правильні 3D моделі та анімації з Cinema4D!
Хочу!

Налаштовується застосунок лише під час першого запуску, а надалі активується за потреби та працюватиме незалежно від того, хто керує авто, і який мобільний пристрій використовується. Маршрути й сповіщення про дорожній рух виводяться на екран інформаційно-розважальної системи автомобіля.

Waze, як і належить навігатору, дозволяє у режимі реального часу відстежуватимуть ситуацію на дорозі. Також він вчасно сповіщатиме про затори, перешкоди попереду та погіршення погодних умов. Не так давно вийшло оновлення, яке додало детальну інформацію щодо зарядних станцій, щоб максимально полегшити власникам електромобілів пошук відповідних зарядок на маршруті.

Програму Waze можна завантажити у Google Play у всіх Volvo з Android Auto. Він доступний у всьому світі, крім ринків Китаю, Південної Кореї та В’єтнаму.

Google об’єднує команди Maps і Waze для оптимізації процесів та скорочення витрат


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: