Дописи 28.06.2023 о 09:44 comment views icon

Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп’ютерної навігації!

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/mirrors_edge_3-wallpaper-1024x768-2-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/mirrors_edge_3-wallpaper-1024x768-2-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/mirrors_edge_3-wallpaper-1024x768-2-150x150.jpg

TheGreatOne

автор

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ПК від
Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Якщо ми зазирнемо в недалечке минуле, можемо помітити, якими стрімкими темпами розвиваються технології. І в цьому шаленому хороводі прогресу знайдуться ґаджети, які здатні підкорити наше серце не лише своєю функціональністю, але й своєю елегантністю. Одним з таких шедеврів технології була кулькова комп’ютерна мишка.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Пригадую ті часи, коли епоха Windows XP правила світом комп’ютерів. І саме тоді я познайомився з кульковою мишкою, що стала моїм вірним супутником у віртуальних просторах.

Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Це був справжній Amazing! (с) того часу.

Перша зустріч із кульковою мишею була як магія. Я не міг стримати свого захвату, як кулька, знаходячись усередині корпусу, рухалася плавно та беззвучно, підкреслюючи ідеальну синхронізацію між рухом мишки та курсором на екрані. Кожен рух пальця, кожен натиск кнопок, передавалися на найтоншому рівні, дозволяючи мені відчути повний контроль над комп’ютером.

Але, можливо, найбільш чарівним аспектом кулькової миші була її чудова форма, яка прекрасно лягала в руку, ніби створена спеціально для мене. Завдяки цьому ергономічному дизайну мишка стала не просто ґаджетом для керування комп’ютером, а справжнім генератором ендорфінів для моїх почуттів.

Вона впевнено трималася в руці, ніби сповнена енергії та відданості своєму майстру. Щоразу, коли вона входила у мої долоні, я відчував, що стаю частиною цього захопливого світу комп’ютерних технологій.Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Кулькова мишка також мала свій унікальний шарм у виборі колірних гам і стилів. Я вивчив усі градації сірого кольору. Її обтічна форма поєднувалася зі стрункими лініями, які надавали їй вишуканості та розкоші. Вона завжди дивувала мене своєю красою.

Курс Комерційний директор.
Зосередження на практичних завданнях та послідовному аналізі проектів замість великої теорії. Реалізуй свої мрії про керівну посаду після завершення курсу.
Дізнатись програму

Я пам’ятаю, як використовував кулькову мишку під час перегляду фотографій. Коли я натискав і тримав курсор над фотографією, він магічно перетворювався на руку, яка збільшувала або зменшувала зображення. Цей ефект просто зачаровував мене, адже я міг детально роздивитись кожен піксель фотографії.Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Також кулькова мишка дозволяла зручно скролити вебсторінки. За допомогою легкого крутіння кульки вгору або вниз, я міг швидко переглядати великі блоки тексту, картинки або таблиці. Це було особливо корисно, коли мені потрібно було швидко проглянути великий обсяг інформації без необхідності використання клавіш на клавіатурі.Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Цікавий досвід використання кулькової мишки я отримав, граючи у популярний тоді «Солітер». Завдяки кульковій мишці, карти могли бути легко перетягнуті з однієї стопки на іншу, створюючи неймовірну швидкість і точність у грі. Кожен клік мишки здавався стратегічним рішенням, а кулька створювала відчуття контролю і повністю занурила мене в цей віртуальний світ.

Windows XP та кулькова мишка — це була справжня симфонія технології та розваг. Вони разом створювали незабутній досвід, дозволяючи мені повністю зануритися в цифровий світ і відчути себе справжнім майстром керування комп’ютером. Кожна подорож по робочому столу, кожне переглядання фотографій і гра у «Солітер» стали важливими етапами моєї взаємодії з технологіями, які запам’яталися на все життя.

Коли я вперше спробував малювати у фоторедакторі кульковою мишкою, в мене виникло відчуття справжньої творчості. Це було моє перше знайомство з цим новим способом малювання, і я був захоплений можливістю виразити свої ідеї на екрані.Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Почавши з простих контурів, я швидко освоїв керування мишею та розуміння того, як кожен рух впливає на результат. Хоча кулькова миша може бути менш точною і чутливою, ніж графічний планшет, я шукав способи, щоб перетворити цей недолік на перевагу.Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Я відкрив для себе, що кулькова миша надає мені більше контролю над штрихами та деталями. Я використовував різні товщини ліній, регулював прозорість та застосовував різні текстури, щоб надати своїм малюнкам унікальний вигляд.

З кожним новим проєктом я ставав все впевненішим у своєму вмінні та експериментував з різними стилями та техніками. Малюючи кульковою мишкою, я відчував себе художником, вільним втілювати свої ідеї на екрані.Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

У цій шедевральній технології було закладено щось більше, ніж просто засіб навігації. Вона стала моїм вірним компаньйоном у подорожі безмежним світом віртуальної реальності. З її допомогою я здійснював карколомні маневри у іграх, створював складні проекти та міг доторкнутися до будь-якої інформацією, ніби робив власні магічні жести.

Але, як це часто трапляється, час рухається вперед… Я завжди згадую шарикову мишку з ностальгією та пошаною. Так, кулькова комп’ютерна мишка — це не лише пристрій, а частинка моєї технологічної історії. Вона втілювала красу, елегантність та функціональність в одному збалансованому ґаджеті.

Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

До речі, чищення кулькової миші було важливою процедурою для забезпечення її нормальної роботи.

Ось декілька кроків, які я виконував для очищення моєї кулькової миші:

  • Вимкнення миші: Перш ніж розпочати чищення, я вимикав мишу та відключав її від комп’ютера, щоб уникнути непередбачених рухів чи взаємодії під час процедури.
  • Відкриття кришки: Кулькова миша має знімну верхню кришку або пластикову панель, яку можна зняти для доступу до кульки та механізму.
  • Виймання кульки: Обережно виймав кульку з миші. Вона зазвичай легко виймається, але потребує дбайливого підходу, щоб уникнути пошкоджень.
  • Очищення кульки: Кулька зазвичай забруднюється пилом або забрудненнями з часом. Я протирав її м’якою ганчіркою або вологою серветкою, щоб видалити будь-які сліди бруду.
  • Очищення механізму: Всередині миші зазвичай є механізм з роликами, які зчитують рух кульки. Я використовував ватну паличку або «грушу» для обережного очищення цих роликів та інших частин механізму від пилу і бруду.
  • Збірка миші: Після того, як кулька та механізм були очищені, я знову вставляв кульку на місце та закривав кришку миші.

Згадався кількарічний мем, що вийшов із-під контролю.

Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Користувачка Twitter під ніком even_key зробила пост, де виклала фото кулькової мишки і написала, що для її роботи необхідно було варене яйце.Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

– Я був там, Гендальфе. Це було 3000 років тому.

Курс Комерційний директор.
Зосередження на практичних завданнях та послідовному аналізі проектів замість великої теорії. Реалізуй свої мрії про керівну посаду після завершення курсу.
Дізнатись програму

А ти..?

 

Виграй ігровий ПК від
Amazing кулькової миші: спогади про золоту еру комп'ютерної навігації!

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: