Дописи 03.10.2023 о 15:42 comment views icon

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Kopiya-fajlu-22IMG_151122-1-150x150.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Kopiya-fajlu-22IMG_151122-1-150x150.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Kopiya-fajlu-22IMG_151122-1-150x150.jpeg

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ноутбук від?

Вітаю вас. Мене звати Олександр. Далі ви прочитаєте історію про моє бажання створити щось цікаве і цим зібрати грошей для благодійного фонду друзів.

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

Розповідь буде справжньою і без прикрас. Наперед дякую за витрачений час.

Живу на початку лісу. Разом з друзями розвиваю бренд рюкзаків Blackpack, розроблюючи дизайни виробів у 3d. Люблю деревообробку і стару техніку.

Історія бере початок цієї зими, коли лікар наказала витрачати на прогулянку лісом годину кожен день. Це був найкращий час для роздумів про наповнення вільного часу чимось цікавим. Вирішив, що хочу зробити колонку у стилі 80-х. В той момент не знав нічого про технічну складову, окрім того, що треба динаміки і якось заставити це грати через Bluetooth.

Пошукавши в інтернеті, знайшов багато цікавих варіантів, як зробили інші. Воно могло світитись, показувати час індикаторними лампами, грати музику зі спотіфай напряму. Але коли я побачив реалізації ідей з феромагнітною рідиною, то точно зрозумів чого хочу.

 

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

Брехати не буду, ідея не моя. Спочатку знайшов варіанти від закордонних авторів, потім побачив цілу інструкцію від кацапів. Що ж, мені соромно, але ціль виправдовує методи.

Курс Frontend.
Онлайн курс з працевлаштуванням, ставай суперніндзя, який може з нуля створити сайт.
Ознайомитись з курсом

Купив перший у житті паяльник, дивився в ютубі як його тримати в руках. Згідно з інструкцією зробив рідину, погрався і відклав ідею до кращих часів.

Ідея повинна бути реалізована як гарний корпус з деревини, вставками латуні і шкіри. Щоб все гарно було. Так я тоді вирішив.

Але все змінилось коли мій друг — військовий, керівник благодійного фонду, звернувся в черговий раз, що потрібна допомога з грошима. Ми давно допомагаємо їм і не тільки з нашого бренду Blackpack, але такі часи, що збори впали і треба було робити щось інше.

«Колонка, колонка в металевому ящику з-під набоїв!»– подумав я. Дивна ідея, яка може принести грошей у фонд.

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

Підсилювач, динаміки, органи керування, нова порція рідини, гарне обличчя з нержавійки, можливість заряджати телефон, — з усім цим прийшлось розбиратись довго, так як досвід і знання в районі нуля.

Тепер небагато по технічній частині.

Підсилювач – fosi audio bt10a. Маленький, стильний, має aux і гарне обличчя. Пожалкував, що не зекономив кошти і не взяв рішення від них же, але без корпусу, так як повністю вбудував підсилювач в короб, залишивши назовні лиш крутилки

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

Динаміки вибрав коаксіальні від Jbl. Звуться JBL stage 2 424. Грають, подобається)

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

За живлення відповіда фабричний повербанк. Часу було обмаль, тому не взявся за створення власного.
Вибрав zmi 25000 mah no20 200w. Великий обʼєм, 20 вольт, швидка зарядка, плаский дизайн. Подобається)

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

Рідина плаває в пляшці від соуса.

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

Магніт, плати, порти і все інше з місцевого магазину радіотоварів. Коли приходив туди перші рази, то відчував себе безпорадно і налякано. Зараз вже сам можу сказати продавцям де і що у них лежить) але до стану розуміння електроніки ще вчитись і вчитись.

Курс Комерційний директор.
Зосередження на практичних завданнях та послідовному аналізі проектів замість великої теорії. Реалізуй свої мрії про керівну посаду після завершення курсу.
Дізнатись програму

Це все приправив смішними відео на тему української біолабораторії і розпочав збір з 25 вересня по 8 жовтня. Вже зібрали 45к. Небагато, але віримо в подальший рух.

Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ

Грошима буде розпоряджатись фонд мого друга Міністерство добрих справ. З їх діяльністю може ознайомитися тут. Всі гроші, і собівартість колонки в тому числі ідуть безпосередньо їм. Ну а вони вже будуть робити закупівлі хлопцям на схід.

Дякую, що дочитали. Буду вдячний поширенню інформації і вашим 100грн у моєму зборі в інстаграмі (і за підписочку буду вдячний). Або от вам ще і пряме посилання на банку.  Таким чином цей Вєном може стати вашим.

Також хочу звернути увагу на те, що цей продукт зовсім не мого профілю. Я його робив, поетапно розбираюсь в нюансах з нуля. Якщо ви знаєте як зробити краще, то я буду радий з вами поспілкуватись! Адже це не останній Вєном і вже лежать більші коробки на наступні. Вони також будуть для збору коштів військовим

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ноутбук від?

Нові моделі ігрових ноутбуків MSI на базі RTX 40** серії з підтримкою DLSS 3.0 – для найвибагливіших геймерів. Ноутбуки серії Prestige та Modern – потужні помічники в роботі, навчанні та повсякденному користуванні.
Один з цих ігрових монстрів – MSI Crosshair C12V ти можеш виграти вже зараз, взявши участь в нашому конкурсі.
Бонус для читачів ITC.ua: знижка 5% у MOYO на будь-який ноутбук MSI за промокодом ITCMOYOITC.

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: