Ігри Новини 04.05.2023 о 20:05

У S.T.A.L.K.E.R. 2 повертається енергетичний напій Non Stop – розробники показали нове геймплейне відео

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

У S.T.A.L.K.E.R. 2 повертається енергетичний напій Non Stop – розробники показали нове геймплейне відео

Компанія GSC Game World опублікувала короткий геймплейний ролик з майбутньої гри В S.T.A.L.K.E.R. 2, де продемонстрували вживання енергетичного напою Non Stop, добре відомого шанувальникам «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля».

Курс Стратегічний маркетинг.
Від хаосу до системного маркетингу разом із B2C-директоркою у Kyivstar.
Цікаво

Нагадаємо, у грі «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля» завдяки продакт-плейсменту у версії для країн СНД був доступний ігровий енергетичний напій під реальною торговою маркою Non Stop. І ось тепер, через 16 років, в новій частині S.T.A.L.K.E.R. 2 знову фігурує той самий напій.

У 12-секундному ролику герой підходить до залізничної станції «Янів», відкриває баночку енергетичного напою Non Stop та випиває його. Поряд із будівлею стоїть сталкер і теж відпиває напій із баночки.

«Залишився останній ривок, і вже попереду видніється такий рідний та затишний Янів. Позаду – хиже виття, яке з кожною секундою ближче і голосніше. Рюкзак повний хабара з вилазки, але сил дотягнути його не вистачає. Хто був, той знає… У подібні моменти вже починаєш прощатися – чи з хабарем, чи з життям, залежно від того, кому що дорожче.

Для подібних випадків досвідчені сталкери мають козир у банці — той самий, що й 16 років тому. Надійний. Смачний. Ще й освіжає як слід. Завжди будь NON STOP, і тримай пару баночок у рюкзаку.

Енергетичний напій Non Stop та S.T.A.L.K.E.R. 2 – знову разом, як і під час першої пригоди, офіційно знову разом», – йдеться в описі відео.

Реліз гри S.T.A.L.K.E.R. 2 запланований на 2023 рік.

Ні, S.T.A.L.K.E.R. 2 не переноситься на 2024-2025 роки — GSC Game World підтвердила, що реліз гри, як і раніше, заплановано на 2023 рік


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: