Новини Софт 11.10.2023 о 11:23 comment views icon

Adobe анонсувала 3 ШІ-моделі Firefly для Photoshop, Illustrator і Express та запропонувала спецмаркування для «штучного» контенту

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Adobe анонсувала три нові генеративні моделі ШІ Firefly, які додають потужні функції до Illustrator і Adobe Express і значно покращують можливості Photoshop щодо перетворення тексту в зображення.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Це Firefly Image 2 — остання версія оригінального генератора зображень Firefly AI, який підтримує такі популярні функції, як генеративна заливка Photoshop, а також дві нові моделі Firefly для створення векторних зображень і шаблонів дизайну — Firefly Vector для Adobe Illustrator та Firefly Design для Adobe Express.

Firefly Image 2 для Adobe Photoshop

Adobe заявляє, що її нова модель Firefly Image 2 генерує значно якісніші зображення порівняно зі своєю попередницею, особливо щодо високочастотних деталей, таких як листя, текстура шкіри, волосся, руки та рис обличчя при рендерингу фотореалістичних людей. Зображення, створені за допомогою моделі Firefly Image 2, мають вищу роздільну здатність і відрізняються яскравішими кольорами та більшою контрастністю.

Firefly Image 2

Модель Image 2 також представляє нові можливості редагування на основі штучного інтелекту, щоб допомогти користувачам налаштувати свої результати. Налаштування фотографій можна застосовувати як для ручного, так і для автоматичного регулювання глибини різкості, розмиття руху та поля зору створеного зображення, як під час ручного керування фотокамерою.

Firefly Image 2

Adobe також представила нову функцію Generative Match (Генеративна відповідність), яка впливає на стиль створеного контенту, щоб він відповідав певним зображенням. Користувачі можуть вибирати зображення з попередньо вибраного списку або завантажувати власні посилання для відтворення стилю, контролюючи ступінь схожості за допомогою повзунка.

Adobe анонсувала 3 ШІ-моделі Firefly для Photoshop, Illustrator і Express та запропонувала спецмаркування для «штучного» контенту

Firefly Vector для Adobe Illustrator

Нова модель Firefly Vector для Adobe Illustrator є «першою у світі генеративною моделлю ШІ для векторної графіки». Vector дає змогу користувачам створювати редаговані векторні зображення за допомогою текстових підказок, які автоматично розбивають кожен елемент графіки на «логічні» групи та шари. На відміну від традиційних файлів JPEG і PNG, векторна графіка застосовується для дизайну логотипів, оскільки їх можна масштабувати до будь-якого розміру, не впливаючи на якість зображення.

Курс QA .
Це хороший спосіб розвитку вашої кар'єри в IT-індустрії. Після проходження курсу Mate гарантує вам офер мрії.
Ознайомитись з курсом

Adobe анонсувала 3 ШІ-моделі Firefly для Photoshop, Illustrator і Express та запропонувала спецмаркування для «штучного» контенту

Firefly Design для Adobe Express

Третій анонс — Firefly Design, яка генерує настроювані шаблони для друку, публікацій у соціальних мережах, онлайн-реклами, відео тощо. Завдяки новій бета-функції перетворення тексту в шаблон в Adobe Express, модель Adobe Firefly Design використовує текстові підказки для створення повністю редагованих шаблонів для «всіх популярних пропорцій».

Adobe анонсувала 3 ШІ-моделі Firefly для Photoshop, Illustrator і Express та запропонувала спецмаркування для «штучного» контентуНові функції наразі доступні в бета-версії, передає The Verge. Про терміни повноцінного релізу поки не повідомляють.

Піктограма для ШІ-згенерованого контенту

Adobe разом з іншими компаніями (Arm, Intel, Microsoft і Truepic) в рамках Коаліції за походження та автентичність вмісту (C2PA) розробила символ, яким можна позначати згенерований контент.

Його можна додати до метаданих зображень, відео та PDF-файлів, щоб повідомити, хто є власником і автором даних. Коли глядачі переглядають фотографію, вони можуть навести курсор на позначку, і відкриється меню з інформацією про її власника, використаний інструмент штучного інтелекту та інші відомості про виробництво медіа. Символ являє собою абревіатуру CR, щоб уникнути плутанини з піктограмою Creative Commons, передає The Verge.

Adobe ШІ

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: