Новини

Alty та Генштаб ЗСУ розробили мобільний трекер втрат російських загарбників

Alty та Генштаб ЗСУ розробили мобільний трекер втрат російських загарбників

Софтверна компанія Alty за підтримки Генштабу Збройних Сил України розробила мобільний застосунок під назвою «Русский корабль иди нах@й» (далі —  РКИН). Він містить зручний віджет, який можна розмістити на головному екрані смартфону для миттєвого перегляду інформації про втрати російських загарбників у війні проти України. Усі дані, які підтягує віджет, ретельно збираються фахівцями Генерального Штабу Збройних Сил України з перевірених джерел.

По суті, це мобільний аналог дашборду minusrus.com, який розробили спеціалісти креативної агенції Spiilka на початку війни.

Сам застосунок є дуже простим у користуванні. На головний екран виводиться інформація про кількість втрат по окремих категоріях. Напівкільця синього кольору демонструють співвідношення знешкодженої ЗСУ техніки ворога до кількості техніки противника поблизу кордонів України, яка зафіксована станом на початок широкомасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року і потенційно залишається Alty та Генштаб ЗСУ розробили мобільний трекер втрат російських загарбниківAlty та Генштаб ЗСУ розробили мобільний трекер втрат російських загарбниківІнформація спирається на розвідувальні дані Генерального Штабу ЗСУ про приблизну кількість ворожих особового складу і техніки на момент вторгнення 24 лютого 2022 року. на території України (напівкільця жовтого кольору).

Alty та Генштаб ЗСУ розробили мобільний трекер втрат російських загарбників

У застосунку можна обрати один з трьох варіантів віджетів за розміром: маленький — показує дані про втрати особового складу; середній — дані про втрати особового складу та великої військової техніки; великий — охоплює всю інформацію про ворожі втрати з головного екрана

Серед додаткових опцій в застосунку РКИН є мапа актуальних сповіщень про повітряну тривогу в Україні, а також можливість перерахувати кошти на підтримку ЗСУ через фонд Help Ukraine від monobank.

Наразі РКИН доступний на платформі iOS — його вже можна завантажити з App Store. Версія для Android очікується згодом.

Одним із останніх проєктів, в якому Alty взяла участь на волонтерських засадах, є проєкт, що допомагає рятувати життя людей під час повномасштабної війни росії проти України — TacticMedAid.

Додаток TacticMedAid, що навчає домедичної допомоги, вийшов на iOS та Android. Він працює офлайн


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: