Новини Софт 04.11.2022 о 11:43 comment views icon

Apple дарує два місяці передплати Apple TV+

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

В день запуску нового 6-доларового тарифу Netflix з рекламою Apple анонсувала власну промоакцію та дарує два місяці передплати на власний стримінговий сервіс Apple TV+.

Акція, яка також діє в Україні, присвячена виходу на Apple TV+ нової документалки про відому американську попспівачку Селену Гомес («Селена Гомес: Я і мій розум» / My Mind & Me).

Apple дарує два місяці передплати Apple TV+

Отримати безоплатно два місяці Apple TV+ можуть всі охочі користувачі. Єдина умова — відсутність оплаченої передплати Apple TV+. Отримати подарунковий ваучер можна за цим посиланням.

Курс QA.
Найпростіший шлях розпочати кар'єру в ІТ та ще й з гарантованим працевлаштуванням.
Дізнатись про курс

Після цього можна вільно користуватися всіма можливостями Apple TV+ та переглядати весь контент у бібліотеці онлайн-кінотеатру — з моменту запуску у 2019 році там з’явилося чимало гідного матеріалу. Та варто пам’ятати, що після закінчення пробної версії передплата поновлюється і з прив’язаної банківської картки автоматично списується повна вартість ($4,99  на місяць), якщо її не скасовано. Тож, якщо не плануєте надалі оплачувати Apple TV+, то не забудьте поставити відповідне нагадування, щоб вчасно скасувати передплату.

Зазвичай Apple пропонує семиденну пробну версію ‌Apple TV+‌ без жодних умов. У випадку купівлі нового пристрою Apple можна отримати у подарунок три місяці передплати Apple TV+‌ (раніше було 12 місяців) або одномісячну пробну версію єдиний план Apple One, який дозволяє поєднувати ‌Apple TV+‌ та до п’яти інших служб Apple.

Документальний фільм My Mind & Me розповідає про останні шість бурхливих років життя Селени Гомес, протягом яких вона лікувалася у психіатричній лікарні, мала невдалі стосунки з Джастіном Бібером і перенесла трансплантацію нирки після ускладнень, викликаних аутоімунним захворюванням вовчак.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: