Новини Пристрої 28.04.2022 о 11:26

Apple після масової критики намагається покращити якість картинки з веб-камери в моніторі Studio Display за $1599 програмними оновленнями. Поки що безуспішно

Вадим Карпусь

Автор новин

Під час недавньої презентації компанія Apple представила 27-дюймовий 5K-дисплей Studio Display вартістю $1599. Серед інших функцій, у пристрій інтегрована 12-мегапіксельна вебкамера.

Apple попыталась улучшить работу веб-камеры Studio Display в бета-версии macOS Monterey 12.4

Багато оглядачів скаржилися на погану роботу камери, яка знімала зображення низької якості. Картинка виходила зернистою, розмитою та з великою кількістю шуму. Apple обіцяла виправити цю проблему і тепер нарешті запропонувала фікс, який покращує роботу вебкамери у Studio Display. Він доступний у рамках бета-версії операційної системи macOS Monterey 12.4. Як стверджує компанія з Купертіно, «оновлення прошивки Studio Display тепер доступне з бета-версією macOS Monterey 12.4. У цьому бета-оновленні оптимізовано камеру Studio Display, у тому числі покращено шумопридушення, контрастність та кадрування».

Оглядачі ресурсів The Verge та Wccftech вже встановили бета-версію macOS Monterey 12.4 та оновлену версію прошивки Studio Display. Повідомляється, що якість зображення справді трохи покращилася. Тепер камера передає більше деталей на обличчі, забезпечує більш точну передачу кольору, а кількість шумів на задньому плані зменшилася. Разом з тим зазначається, що рішення Apple встановити в камері ширококутний об’єктив для підтримки функції Center Stage працює на шкоду якості знімання, оскільки такий об’єктив передає на датчик менше даних, які використовуються для подальшої обробки. Іншими словами, навіть попри програмні покращення, зробити зображення високоякісним не вийде через апаратні обмеження камери.

Для встановлення цього виправлення для камери Studio Display спочатку потрібно встановити бета-версію macOS Monterey 12.4. Потім слід зайти в розділ System Preferences > Software Update, а потім вибрати Display Firmware Version 15.5 (Build 19F5062g).

Джерело: The Verge 1, 2, Wccftech


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: