Новини Новини 27.04.2022 о 18:37

Bethesda додала в Steam свої класичні ігри серії The Elder Scrolls та пропонує деякі задарма

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

У лютому компанія Bethesda заявила, що закриє свій лаунчер для ПК вже цього року. При цьому ігри, які зараз доступні в лаунчері, повинні були повернутися в сервіс Steam.

Курс
Управління командою в бізнесі
Більше ніякого мікроменеджменту
Хочу на курс
pic

Повністю закрити лаунчер планується за два тижні – 11 травня. І не чекаючи цієї дати, Bethesda почала додавати в Steam деякі зі своїх класичних ігор. Частина з них уперше з’являються у цифровому магазині Valve. При цьому три ігри розповсюджуються абсолютно безплатно.

Більшість доданих до Steam ігор належать до франшизи The Elder Scrolls (включаючи мало відомі спін-офф Redguard та Battlespire). Повний перелік доданих до Steam ігор Bethesda виглядає так:

  • The Elder Scrolls Arena
  • The Elder Scrolls II: Daggerfall
  • The Elder Scrolls Adventures: Redguard
  • The Elder Scrolls Legend: Battlespire
  • Wolfenstein: Enemy Territory

При цьому перша частина серії The Elder Scrolls Arena та продовження The Elder Scrolls II: Daggerfall пропонуються безплатно. Також безплатно можна додати у свої колекції онлайн-шутер Wolfenstein: Enemy Territory. При цьому немає жодних вказівок, що це є тимчасовим явищем.

Эволюция The Elder Scrolls: как менялась графика в игре

Джерело: kotaku


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: