Новини Крипто 14.03.2023 о 10:20 comment views icon

Binance з 21 березня призупинить купівлю гривні через Settlepay та Advcash — “у зв’язку з обмеженнями НБУ”

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Binance повідомила про важливі зміни щодо фіатних транзакцій — за тиждень найбільша криптовалютна біржа обмежить операції з гривнею за допомогою гаманців Settlepay та Advcash. А саме — з 21.03.2023 02:00 (за Києвом) користувачі більше не зможуть купувати гривні через ці фіатні платіжні шлюзи.

У Binance пояснюють таке рішення масштабною боротьбою з нелегальним гральним бізнесом, що також торкнулося і криптовалютних бірж. На початку місяця Нацбанк, як відомо, змінив порядок здійснення авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг. У зв’язку з цим рішенням фіатні канали, а саме введення та виведення через банківську карту та інші платні сервіси були призупинені по всій Україні.

Binance з 21 березня призупинить купівлю гривні через Settlepay та Advcash — "у зв'язку з обмеженнями НБУ"

В Binance окремо зазначають, що наразі зняття через Settlepay відкрито, тож клієнти за потреби можуть виводити фіатну валюту на гаманець. При цьому комісія за зняття відсутня. Інші альтернативні варіанти — продати UAH в торгових парах на споті або скористатись Конвертацією в будь-який актив з нульовою комісією.

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс

В Україні вже не вперше обмежують виведення коштів з криптобірж на картки банків у зв’язку з постановою НБУ — схожа ситуація відбувалася на початку 2022 року. Як і тоді, зараз Binance заохочує клієнтів до використання сервісу Binance P2P. Це peer-to-peer платформа, яка дозволяє напряму обмінюватися криптою та фіатом з іншими користувачами Binance.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: