Новини Технології 08.02.2023 о 11:44 comment views icon

Новий пошуковик Microsoft Bing з чатботом ChatGPT вже доступний всім охочим. Як спробувати?

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

7 лютого Microsoft запустила оновлений пошуковик Bing, що працює на базі покращеного ChatGPT — нині бета-версія доступна для настільних комп’ютерів через список очікування. Початково користувачі зможуть ввести обмежену кількість запитів, а повноцінний доступ обіцяють надати пізніше — у першу чергу тим, хто зареєструвався через облікові записи Microsoft.

Запис у список очікування вже стартував на сторінці для прискорення процесу радять увійти в обліковий запис Microsoft, встановити стандартні параметри Microsoft на комп’ютері та завантажити програму Bing.

Bing — оновлений пошуковик Microsoft на базі ChatGPT — запрацював з 7 лютого. Як ним скористатися?

Коли надійде ваша черга — Microsoft сповістить про це електронним листом. Компанія планує найближчими тижнями надати доступ мільйонам людей, а також запустити мобільну версію.

Оновлена домашня сторінка Bing відтепер використовуватиме інтерфейс у вигляді чату.

Туше, Google: Microsoft анонсувала нові Bing та Edge на базі оновленого ШІ ChatGPT

Сторінка результатів розділена на дві частини: зліва традиційне вікно з відповідями на пошуковий запит, справа — чат із відповіддю, згенерованою ШІ.

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level від Ithillel.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

Bing

На сторінці списку очікування продемонстровано кілька прикладів того, як можна використовувати оновлений Bing: попросити скласти вегетаріанське меню з трьох страв для шести осіб із шоколадним десертом; запросити допомогу у кодуванні; спланувати 3-денну подорож на честь ювілею тощо. Bing також може написати вірш, історію або поділитися ідеями для проєкту. 

Деякі з прикладів запитів англійської мовою можна протестувати вже зараз, на сторінці попереднього запису.
Деякі з прикладів запитів англійської мовою можна протестувати вже зараз, на сторінці попереднього запису.

Microsoft радить ставити в чаті Bing реалістичні запитання з обмеженням до 1000 слів, і не нехтувати уточненнями (без повного доступу функції уточнення результатів чи додаткових запитань не будуть доступні).

Усі відповіді Bing шукає в інтернеті, аналізує їх і надає узагальнений результат з посиланнями на джерела. Іноді результати можуть бути неточними, оскільки система ще вчиться. Компанія очікує на велику кількість відгуків, які допоможуть удосконалити ШІ-пошуковик.

“ШІ може робити помилки, а вміст в інтернеті не завжди може бути точним або надійним. Ви також можете бачити відповіді, які можуть здаватися неприйнятними, неповними або неточними. Перевіряйте факти, перш ніж приймати рішення або вживати заходів на основі відповідей Bing. Ви завжди можете запитати: “Звідки ви отримали ці відомості?” для отримання додаткової інформації або перевіряйте джерела”, — пишуть у розділі FAQ.

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level від Ithillel.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

Microsoft у співпраці з OpenAI (в яку за чутками інвестували $10 млрд) відучора додала ШІ-функції у Bing та власний браузер Edge. Компанії стверджують, що використовували велику мовну модель наступного покоління, значно потужнішу за ChatGPT — “модель Prometheus”.

Microsoft оголосила про оновлення за день після демонстрації Google, яка повідомила, що працює над аналогічним інструментом на базі штучного інтелекту під назвою Bard. Дві компанії нині ведуть запеклу битву за майбутнє ШІ, і, схоже, це лише початок.

Джерело: The Verge

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: