Новини Софт 04.08.2022 о 10:50 comment views icon

Bloomberg: Blizzard скасувала мобільний спіноф World of Warcraft після трьох років розробки та розпустила команду з 100+ розробників

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Blizzard та NetEase скасували мобільну гру за всесвітом World of Warcraft, повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Над проєктом під кодовою назвою Netptune працювали протягом трьох років і задумувався він як мобільний спіноф MMORPG, перш ніж розбіжності щодо умов фінансування призвели до припинення співпраці. За задумом розробників, дія гри розгорнулася б в Азероті, проте в іншу епоху, ніж в оригінальній World of Warcraft.

Після закриття проєкту китайська NetEase розпустила команду з понад 100 осіб, яка працювала над Netptune. Водночас позиції в інших підрозділах отримала лише частина розробників.

Цікаво, що Blizzard скасувала проєкт саме зараз, коли компанія намагається закріпитися на мобільному ринку з оригінальними проєктами. Також можна згадати, що за останні кілька місяців це не перша гра за франшизою World of Warcraft, яку спіткала невтішна доля — не так давно ЗМІ повідомляли про скасування неанонсованого проєкту Blizzard з кодовою назвою Orbis, який за механіками нагадував Pokémon GO. Нібито над ним працювали близько чотирьох років.

У травні Blizzard анонсувала мобільний Warcraft Arclight Rumble — умовно-безоплатну екшн-стратегію, яка має вийти до кінця 2022 року, а в червні відбувся реліз Diablo Immortal, чия сумнівна модель монетизації, здається, зовсім не завадила популярності проєкту.

Diablo Immortal – новий мобільний хіт, але не без проблем. Думка

Системний гейм дизайнер.
Це курс, де ти почнеш концептити ігри.
Записатися

  • Blizzard і NetEase є давніми партнерами, вони співпрацюють з 2008 року. NetEase допомагала з розробкою Diablo Immortal, взяла та себе підтримку та видавництво у КНР таких ігор Blizzard, як Hearthstone і World of Warcraft, та є акціонером Overwatch League Blizzard, якому належать права на Shanghai Dragons.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: