Новини

Google Pay блокує платіжні профілі monobank через донецьку прописку

Google Pay блокує платіжні профілі monobank через донецьку прописку

Український журналіст Євген Муджирі поскаржився на своїй сторінці у мікроблозі Twitter на те, що популярна система мобільних платежів Google Pay заблокувала його платіжний профіль monobank. Причиною, за словами Муджирі, стала прописка в Донецькій області. Це, судячи з усього, проблема не monobank. Суть у припіненні з 9 березня підтримки карток Visa та MasterCard, виданих у банках рф. Вочевидь, це стосується й ОРДЛО.

Один із користувачів повідомив у коментарях, що вирішити цю проблему можна, надіславши техпідтримці Google Pay виписку з банку про фактичне місце проживання або ID та документ з поточною адресою.

“Треба скинути їм виписку з monobank або ПриватБанку про свою реальну адресу на англ. Забрали на розгляд, кажуть, цього достатньо, але треба почекати. Чекаю”, — порадив коментатор.

Такі самі проблеми з платіжною системою виявились і в інших людей.

“Google Pay заблокував мій аккаунт, тому що я народився на Донеччині. І тепер вони не можуть перевірити мої докази того, що я живу в іншому регіоні України через… COVID-19. Тут ВІЙНА, і я не можу купити їжу для сина і речі для лікарні через ваш тупий COVID-19?”, — поскаржився користувач.

Нагадаємо, що після нападу рф на Україну на території країни-агресора відключили міжнародні платіжні системи Visa та MasterCard, після чого перестала працювати оплата через Google Pay, Apple Pay та Samsung Pay.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: