Новини

Google звільнить 12 000 працівників та зосередиться на штучному інтелекті

Google звільнить 12 000 працівників та зосередиться на штучному інтелекті

Alphabet скорочує 12 000 робочих місць, пише виконавчий директор компанії у службовій записці, отриманій Reuters.

Скорочення в материнській компанії Google – остання подія, що вразила технологічний сектор, після нещодавнього оголошення про звільнення понад 10 000 працівників в Microsoft.

Звільнення торкнуться усіх команд, включаючи відділи, відповідальні за підбір персоналу та деякі корпоративні функції,  а також команди інженерів та продуктів.

Новини про скорочення надходять в період економічної невизначеності, а також нових технологічних перспектив, коли й Google, й Microsoft інвестують у генеративний штучний інтелект.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

“Я впевнений у величезних можливостях, що відкриваються перед нами завдяки силі нашої місії, цінності наших продуктів і послуг, а також нашим раннім інвестиціям у ШІ”, – пише генеральний директор Alphabet Сундар Пічаї у записці для персоналу. 

Технологічні компанії щосили намагаються протистояти складній глобальній економічній ситуації, зокрема й шляхом скорочень персоналу. Раніше Amazon оголосила про звільнення 18 000 співробітників — близько 5% від всього корпоративного персоналу компанії та 1,2% від загальної кількості працівників (1,5 млн осіб станом на вересень 2022 року). Meta також скоротила понад 11 000 працівників, або 13% свого персоналу. 4 січня американська компанія, розробник однойменної CRM-системи Salesforce, також повідомила, що звільняє 10% своєї робочої сили.

Джерело: Reuters


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: